Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet a legolcsóbban...

Hol lehet a legolcsóbban macskatápot rendelni? Illetve tudtok ajánlani márkákat?

Figyelt kérdés
Benti tartású ivartalanított kandúrnak kéne. Nagy kiszerelésben rendelhetek 1 macskának? Kitartana kb. fél évig. Nem lesz baja a tápnak addig? Eddig a legjobb, amit találtam, Taste of the Wild, 1330Ft/kg. Hol lehetne olcsóbban, esetleg jobb tápot kapni?

2016. jan. 2. 13:44
 1/6 gömbicica ***** válasza:
7%

nem ajánlanám a nagy kiszerelést!!!


tapasztalat! inkább több fajta magasabb árkategóriába tartozó tápot-állatkereskedésekben kimérve is kapható sokféle,- olcsótól a drágáig- vásárolj meg, és kóstoltasd meg a cicával.


a legolcsóbb kategóriát én mellőzném :( :(


válogatósak a cicák, nem esznek meg mindent.


nekem 8 cica van, mind ivartalanitott, megeszik a maradékot is, száraz tápot is és a konzervet is alkalmasint :) szépek nagyon. és kinti cicák!


whiskast szoktam általában venni vagy friskist ha akciós valahol többet veszek, ilyenkor van, hogy ajándék csomagok is vannak mellé :)

a konzervesből rossman-ban kis dobozost a csókosok kapnak :) a 400 gr-ost pedig a többiek.

vagy szeretik még -igaz nem mindegyik fajtát- az aldisat is.


próbálkozz több félével azt tanácsolnám, mielőtt nagyobb zsákkal veszel.


Meg aztán Te is megunnád a rántott csirkét vagy akár a gulyáslevest is ha mindennap azt kapnád :( :(

2016. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kiszerelésről nincs jó véleménnyel az állatorvosunk: nem tudod légmentesen tárolni, ha felnyitod, megindul a bomlás, veszít a minőségéből. Tudom, lesznek akik az ellenkezőjét fogják mondani, de én bízom a doki véleményében.
2016. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Én a Whiskast és Friskiest hanyagolnám, kb. nem is tartalmaznak húst. Most a Fressnapfból eszik Premiere Sterilised tápot, 43% hússal, viszont sok benne a gabona. Milyen olyan táp van, ami gabonamentes, elfogadható hústartalommal, állati (!!!) fehérjével, szénhidrát tartalma minimális (cukormentes), szója, kukorica, ízfokozók és színezék mentes. És ezeket elfogadható áron.
2016. jan. 2. 14:30
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:
77%

Taste of the wild, acana, orijen, purizon, sanabelle no grain, porta21 no grain, applaws, visán optimanova, Granata pet,

Zoopluson olcsón vannak tápok. Olcsón be lehet szerezni táptartót felbontod a nagy zsákot beleöntöd és kész! Amíg egy cicám volt addig is megvettem a nagy zsákot sosem volt semmi baj...

2016. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Pont azt akartam irni, mint mint Vicuska. Beszerzel egy taptartot (vagy egy nagy fedeles vodrot, dobozt, akarmit, a lenyeg a zarhatosag legyen) es kesz.


(Mi arion-nal ettunk, mert nagy tetelben olcso (~530/kg) es "legalabb nem ipari hulladek". A taste of wild az erosen premium tap, jobb nem sok van (hasonlo josagu talan), de olcso es premium nem igazan van. De mindenesetre, ha megtehetd, akkor a Vicuska altal emlitett tapok mind nagyon jok. Gyakorlatilag a legjobbak.)

2016. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszát! :)
2016. jan. 2. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!