Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
A hátsó kertünkbe, és épületünkhöz költözött egy cica család. Az anyuka nagyon vad, a kiscicákat sem lehet megfogni, bár nem is szeretném őket nagyon piszkálni. Nagyon vékonyka volt az idősebb macska, így elkezdtem etetni, még mindig folyamatosan fúj ha meglát, akkor is ha enni adok neki, nagyon bizonytalan, és nagyon félti a kölykeit. Én viszont attól félek hogy nálunk maradnak. Ami nem lenne baj, mert én macskás vagyok, de benti cicám van és a kutyánk nem jön ki a macskákkal, nincs hozzájuk szoktatva. A szomszédunk kutyája is elkapott már jó pár cicust :( Menhelyeseknek kellene szólnom? Mert az sem lenne jó ha folyamatosan hozzánk ellene meg. Ha megtudnám fogni annyira nem zavarna, mert akkor elvinném ivartalanítatni, de így azt sem tudom. Szerintetek mit tegyek?
2016. máj. 31. 17:13
 1/2 macdln ***** válasza:

Helyileg hol vagy ?

Facén van rengeteg cicamentős csoport-oldal. Magánszemélyek is, meg szervezetek is.

2016. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen viszel neki enni és beszélsz hozzá, meg fog szelidülni, a kölykeivel együtt utána sokkal könnyebb lesz kezelni, és gazdit találni nekik. Az hogy a kölykeit félti, teljesen normális. Ahogy nőnek a kölykök, közelebb fogsz tudni kerülni hozzájuk. Mondjuk türelem kell hozzá, az biztos. Ha van rá időd, próbáld meg. Májkrém nagyon hatásos csábitó...
2016. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!