Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica nem szereti ha emelget...

Kiscica nem szereti ha emelgetem. Meg fogja szokni/meg fogja szeretni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem emelgetni a cicákat, a korábbi macsekjaim mindig imádtak a kezemben lenni, az egyik kérte is mindig, hogy vegyem fel, de van egy 8 hetes kiscicánk, pár napja nálunk, ő még nem nagyon van oda érte.

Lehetséges,hogy meg fogja szeretni?


2016. jún. 4. 18:42
 1/5 A kérdező kommentje:
A simogatással nincs baja, legtöbbször hagyja.
2016. jún. 4. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha te szoknal le az emelgetesrol?...
2016. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik állat sincs oda érte hogyha ölelgetik/emelgetik. A kutyák macskák ha veszélyt éreznek akkor nem támadnak, hanem menekülnek. Ha megöleled, akkor hiába nincs veszély, korlátozva érzi magát, és szorong. valamelyik jobban bírja, valamelyik kevésbé, de ha egy állat megszeret, és odajön az öledbe hogy simogasd az más. ölelgetést nem szeretik, simogatást igen, és igénylik is :)
2016. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsi ehhez. Nem érzi magát biztonságban a kezedben. Az én cicám 3 hónaposan került hozzám és első perctől kezdve szeret kézben lenni. Ha nem szerette volna, akkor nem erőltetném.

Legyél tekintettel a macska igényeire, ne a sajátod akard ráerőltetni, mert nem fog sikerülni. Még ha meg is szokja ilyen esetben, akkor se fogja szeretni és csak szorongani fog.


Nagymamám cicája meg folyton a mamám vállán ül. Magától megy fel és ott érzi magát jól.

A macskák sem egyformák, más beállítottságúak, más a jellemük.


Olyannak fogadd el, amilyen. Ne erőltess semmit, mert akkor csak téged fog megutálni.

2016. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem, ne értsétek félre. Akkor várok még.

Mondjuk elég barátságtalan hangnemben válaszolnak itt egyesek. Semmi olyat nem teszek, amit a macska nem szeretne, de ha eddig én mindig azt tapasztaltam, hogy a macska is szereti, akkor miért kéne, hogy erről leszokjam?...

Nem bántom a cicát.......

2016. jún. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!