Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám kirágta a farka...

A cicám kirágta a farka tövénél a hátát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A kis cicám kirágta a farka tövénél a hátát, ilyenkor mi a teendő ?(holnap tudom csak állatorvoshoz vinni) A mi történetünk úgy kezdődött , hogy az én drága kis csavargóm eltűnt 3 napra, amikor megtaláltuk azt hittük el törve a farkincája (nem állt fel csak lógott ), másnap elvittük állatorvoshoz, ahol kiderült hogy,csigolyáját húzta meg a farkánál ami miatt fáj neki . Be is volt neki duzzadva. Kapott rá fájdalomcsillapítót amit négy napig kellet neki adni

Tegnap kapta meg az utolsó tabletta. Ma el kellet mennem és egyedül volt 4órát. Úgy jöttem haza hogy a farkat azon a helyen kirágta, ahol fel volt duzzadva, és a duzzanat eltűnt neki. Ilyenkor mi a teendő? Egyfolytában nyalogatja, nagyon csúnya neki . Duzzanat le ment ezért arra gondoltunk, hogy gennyes volt ezért rágta ki. Sokan mondták kössem be, de azt is,hogy hagyjam neki mert gyógyítgatja és magától elmúlik. Valaki volt már hasonló helyzetben aki tudna segíteni? Nagyon aggódom érte. (HOLNAP VISZEM ÁLLATORVOSHOZ). Nem birok tétlenül várni. Valaki, ha tudna ajánlani valamit nagyon megköszönném!! Itt egy kép a sebről: [link]



2016. jún. 5. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Aranyos hogy így aggódsz, de ez a seb egyáltalán nem olyan vészes :) 20 éve élek kertes házban, mindig volt 5-6 kutya és macska a kertben, ezalatt megtanultam hogy baromi szívós állatok.. Adj neki valamit enni és inni, holnap meg vidd el orvoshoz, nem lesz semmi baj.

2016. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mit mondott a doki? Azért egy ivartalanítás nem ártana, akkor nem tűnne el napokra ès nem veretnè össze magát. :)
2016. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másnap rosszabbodott állapota, olyan szinten , hogy nem tudott lábán sem megállni .. összecsuklott..hányt..majd aznap hajnali fél egykor elvittük állatorvoshoz. Kapott 4 injekció (fájdalom csillapítókat illetve antibiotikumot) mondta az orvos így elsőre nem tudja megállapítani mi a baja másnap vigyük be és csinálnak vizsgálatokat(röntgent és mindenfélét amitől kiderül mi a baja) amikor haza felé mentünk furcsán vette levegőt. haza értünk 2 óra fele elkezdett fuldokolni , mint aki hány.. fel kellet emelni, hogy ne fulladjon meg saját hányásába de a 4. bokákolásnál (fulladozásnál) meghalt.. mai napig nem derült ki mi volt a baja. Az orvos szerint az sem volt kizárt hogy megmérgezték. De nekem ez hihetetlen, hogy az orvos nem tudtaa megmondani mi a baja meg hiába orvosi ügyelet de az nap meg kellett volna csinálni vizsgálatokat mert akkor kiderült volna mi a baja és akkor tudták volna kezelni..De nem mert már MEGHALT... nem tudom leírni milyen fájdalmas érzés volt , hogy a saját kezeimben halt meg..Szóval ti hasonló helyzetbe kerülnétek egyből követeljétek a vizsgálatokat mert kötelessége megnézni és megállapítani , hogy mi a baja!!
2016. jún. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!