Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szabolcs megyében kb. mennyibe...

Szabolcs megyében kb. mennyibe kerül egy kandúr ivartalanítása? Ha másik városba kell utaztatni a macskát, akkor kell valamire ügyelni?

Figyelt kérdés

Szabolcs megye alatt inkább a kisebb városokat értem, tehát nem Nyíregyházát, az sajnos messze van. Helytől függően olvasok különböző árakat, ezért szeretnék előre tájékozódni, hátha van itt valaki a környékről, akinek a közelmúltban esett át a dolgon a cicája.

A másik kérdést azért tettem fel, mert községben lakunk, van állatorvos de nem vagyok benne biztos, hogy műtétet is vállal-e. Ha nem, akkor kénytelenek leszünk bevinni a macsekot a legközelebbi városba, ami 45 km-re van. Hogy bírná vajon az utat a cica közvetlenül a műtét után? Mire kell figyelni ha utaztatjuk?



2016. jún. 12. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Macskahordozóban kell utaztatni, ha nincs, vegyetek egyet, később is jó lesz. Alátenni valami puha rongyot, amin fekhet.

Műtét után még egy ideig aludni fog, utána is még órákig nem lesz magánál.

Állatorvos szempontjából sajnos nem tudok segíteni, nem vagyok odavalósi. Árak kb. 4000-8000 között szoktak lenni kandúr esetében.

2016. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden esetre kérdezd meg az állatorvost, mert a kandúr műtétje nem olyan veszélyes, mint a nőstényé.
2016. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hordozója van, az utazásnál inkább attól féltem, hogy baja lehet, ha zötykölődünk vele hazafelé. De ha annyira kómás lesz, valószínűleg nem fogja figyelembe venni. Hallottam arról, hogy be is pisil ilyenkor, szóval majd úgy készülünk, hogy a hordozóban és a fekhelyén is aláteszünk valamit. Az árakat tekintve akkor majd kiderül, én amúgy először vészesebbre számítottam de itt is hasonlóakat olvastam.
2016. jún. 12. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!