Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvosnál lehet részletfiz...

Állatorvosnál lehet részletfizetést kérni?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a pontra, hogy nem tudom mi legyen. Eltört az álkapcsa a cicámnak és még kellene műteni, de néhány nap alatt már 30ezer forintot költöttünk az orvosnál. Egy 20-as lenne a műtét, a napi kezelése pedig 5-6 ezer forint. Már nem tudom, hogy bírom ezt kifizetni! Valaki volt már így? Valami megoldás?
2016. jún. 12. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Van akinél lehet. Kérdezd meg a dokit.
2016. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Próbáld meg valamelyik állatorvosi egyetemen, ott valószínűleg kevesebbe kerül vagy egyáltalán nem is kell érte fizetni.
2016. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyesével hívd fel a közeli vagy megoldható távolságban levő rendelőket, hogy mi a helyzet és van-e erre lehetőség.

Ha nincs akkor kérj kölcsön.

Szerencsére még 4-5 ezer forintnál többet nem kellett fizetnem eddig. :/

2016. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kölcsönkértem hasonló helyzetben, mert én sem tudtam volna kifizetni a cicám kezelését (96 ezerben állt meg végül).

Állatorvosa válogatja, hogy belemegy-e a részletfizetésbe. Legyél vele őszinte, valószínűleg nem fog elutasítani.

A mi dokink, ahova kb. 20 évek járunk, szükség esetén biztosít részletfizetést, de már jól ismerjük egymást. Még nem éltem vele eddig.

2016. jún. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én többször jártam úgy, hogy kaptam a fizetésre haladékot (pár napra volt szükség) váratlan beavatkozásnál. A lényeg, hogy előre le kell egyeztetni.
2016. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Próbáld meg valamelyik állatorvosi egyetemen, ott valószínűleg kevesebbe kerül vagy egyáltalán nem is kell érte fizetni."


Ez tévedés! Az állatorvosi egyetemen nem hogy nem ingyen van, de kórházi kezelés esetén még mikor beadod is előleget kell fizetni, sőt, ha indokoltnak látják a bent töltött idő alatt is kérhetnek újabb részleteket, nem csak a végén van egy számla. Biztosra mennek, hogy kifizesd. A napi kezelés pedig ott szintén nem olcsó, a tartás + gyógyszerek + attól függ, hogy milyen intenzív ellátásra van szükség nagyon magas összegre is rúghat. Ráadásul ez nem az ottani orvosok kis magánrendelője, ahol eldöntik, hogy adnak-e részletet vagy sem, vagy mi legyen, hanem egy nagy kórház, amiben ők csak alkalmazottak, hogy úgy mondjam.


Egy sima rendelőbe ha jársz, ott van inkább esély arra, hogy részletet kérhess, az egyetemen szerintem kizárt.

2016. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!