Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó ötlet lenne a macska mellé...

Jó ötlet lenne a macska mellé szerezni még egy kiscicát?

Figyelt kérdés

Folyton játszani akar olyan "macskás" módon ahogy a macskák egymás között szoktak játszani. Velem is,a kutyánál is még van hogy csak magába futkorázik. Volt egy tesoja eggyütt fogadtuk őket be de a tesoja eltűnt már több mint egy éve és most egyedül van. Ezért gondoltam örülne ha hoznánk neki egy kölyköt.

(Mi is szoktunk vele játszani meg foglalkozni)

Amúgy ivartalanítva van és kinti-benti


2016. jún. 21. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem jó ötlet.és csak egy tipp,hogyha lehet menhelyről ments kölyköt,ilyenkor nagyon sok van. ne háztól vigyél.

szerintem örülni fog nekik. a macskák közt is alakul ki szoros kapcsol. pl a mieink egymást tisztogatják,összebújva alszanak ,játszanak stb.. de van amikor csak simán "beszélgetnek". olyan hangot adnak ki amit egymás között használnak, nem sima nyávogást. én úgy látom jót tesz nekik a társaság.de az ivartalanítás az új cicánál is kell. mert egy ivaros kandúr ritkán jön ki más macskákkal pl.

2016. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az összeszoktatás lehet, hogy rázós lesz. Vigyázz a kicsire, nehogy féltékeny legyen rá a nagy és bántsa. De ha túléltétek az első egy hónapot, utána biztos jól összecimbiznek. Érdemes különböző neműeket választani akkor is, ha ivartalanítva vannak.
2016. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és kezdetben többet kell foglalkoznod a régi cicával, mint az újjal, mert másképp féltékeny és megbántott lesz. Tapasztalat.
2016. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!