Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakásban tartott cicám most 5...

Nils71 kérdése:

Lakásban tartott cicám most 5 hónapos. Az első féregirtáson átesett. Mikor aktuális a következő?! Ki mit tud a Drontal Cat tablettáról?!

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt használjuk, az állatorvos azt mondta, az a jobb (a másik valami C betűs). Negyedévente kell féregteleníteni a súlynak megfelelő (állatpatikában is úgy adják ki a gyógyszert, hogy megmondják) mennyiségű tablettával. Lakásban elvileg még félévente is lehet, de akkor már azért illik. Nekem az orvos azt mondta, hogy ha negyedévente van, abszolút jó lesz, semmi gond nem lesz, lakásban tartott cicáról van szó.
2016. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy negyed évente tegyél a nyakára Advocate cseppet. Ez 3 hónapig hatékony bolha és kullancs, fülatka, rüh ellen, plusz a legtöbb belső élősködő, féreg ellen is! Azt hiszem, a galandféregre viszont nem jó, így a mi cicánk időnként Profender cseppentőt is kap kiegészítésképp. DE az Advocate tényleg nagyon hatékony, egyszer próbálkoztam olcsóbb cseppentővel, de 2 héten belül megjelentek a bolhák...
2016. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és az Advocate-ot is súly szerint adják, állatpatikában is beszerezheted és magad rácseppentheted a feje és a nyaka találkozásához, ahonnan nem tudja lenyalogatni.
2016. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!