Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 macska szerintetek sok egy...

6 macska szerintetek sok egy háznál?

Figyelt kérdés
Született 3 kiscicánk és sajnálunk megválni tőlük, így a régiekkel összesen 6-an lennének. Kertes házunk van, de akkor is elég sokan lennének szerintem. Ti hogyan látjátok?

2016. jún. 26. 08:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk is volt annyi +2 kutya, azudvaron elfértek, nem bántották egymást soha.
2016. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ha nincsenek ivartalanítva akkor nem sokáig marad 6...
2016. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Kertes háznál, szabadon tartva, sajnos a macska fogyó állat:( Mivel nagyobb területet bejárnak, autók, kutyák ellenségeik. Nálam is volt sokszor 5-6, de mindig tűnt is el közülük.:(( Sajnos, vannak olyan kutyások, akik kimondottan küldik is rájuk a kutyát:(
2016. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem az a kérdés, hogy sok-e, hanem az, hogy ha ennyi van, akkor tudja-e a gazdi korrekt módon tartani őket - amennyiben igen, akkor nem gond.


Te azt írtad, hogy soknak érzed - akkor érdemes néhányat elajándékozni.


A ház/telek méretétől is függhet, anyagi lehetőségeitektől, de igazából attól, hogy nektek mihez van kedvetek! :-)


Nekünk is voltak kicsik, eszméletlenül gyönyörűek, bájosak, tündériek voltak - de mi elajándékoztuk őket. Szerintem sikerült aranyos új gazdikat találni a kicsiknek.

2016. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon sok,hat macska havi kajáltatása minimum 30 ezer forint.Akkor oltások évente kb.annyi,ivartalanítás kullancs -bolhavédelem.Szóval ha csak úgy tartjátok,hogy majd eszik valamit amit talál és nem tartjátok karban őket,akkor felelőtlenség hat macskát tartani.
2016. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Már miért lenne 6 macska havi etetése 30 ezer Ft?? Egy macska kb. 1kg jó minőségű tápot eszik havonta, ami jó esetben is 1000Ft/fő tehát 6000Ft/hó... messze van a 30ezertől, de az igaz, hogy erre még jön a bolha/kullancsirtó spot on, ami nem olcsó, nagyban márka függő + oltás, féreghajtó. De ha ezt mind tudjátok fizetni, akkor simán belefér, szerintem nem sok. :) De később ivartalanítsd őket és akkor nem lesz ilyen probléma. Kandúr 10ezer alatt van, a lány 14-15ezer körül. ;) (Ez a műtét ára.)
2016. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Platypus ***** válasza:
79%
Te tudod, én anyagilag belerokkannék 6 macska ivartalanításába és oltásába, az esetleges egyéb orvosi vészhelyzetekről nem is beszélve. Azt meg nem bírnám végignézni, ahogy az ivaros kandúrok össze-vissza tépve jönnek haza, a nőstények meg szépen lassan leépülnek a sok szüléstől. A mi a fenét csinálsz évi 20 kismacskával problémát meg inkább el sem képzelem.
2016. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
5%
1 is sok macskából. Legalább, ha kutya lenne annyi.
2016. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy el lehet ajándékozni őket megbízható helyre. A menhelyek tele vannak macskával. Ti legalább szeretitek őket.

Ivartalanítani, mielőtt több lesz!

2016. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Az én macskám biztosan benne van havi 5-6 ezerben,pedig nem is a legjobb minőségű konzervet kapja,táp elég neki kb.1kg havonta ,de csak attól nem lakik jól,kell még neki legalább 15db 40dkg-os konzerv is,ami legalább 5-6 ezer forint+1500 táp,szóval még alá is becsültem az 5 ezret.
2016. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!