Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan békíthetném ki őket?

Hogyan békíthetném ki őket?

Figyelt kérdés
Van két macskám. Az egyikük egy ivartalanított nőstény, a másik pedig a fia akit megtartottunk. Nincsenek jóba, fújnak egymásra, pedig amikor a hím kicsi volt az anyja nagyon szerette, gondozta és játszott vele. A hím macska pedig elég félénk nem is engedi hogy simogassuk...Mit tehetnék? :(

#macska #félénk macska
2016. jún. 26. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ivartalaníttasd a kandúrt is. Valószínűleg túlságosan rámenősen nyomul, mert nem igazán érdekli, hogy az anyja. Meg az ivaros kandúrok amúgy is eléggé tahók tudnak lenni néha, amit kevés macska tolerál.

És persze finom falatokkal, jutalmazással, szelídítéssel sokat lehet tenni a félénksége ellen is.

2016. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam az ivartalanításra én is csak sajnos most jelenleg annyi pénz nincs meg nem könnyű megfogni, de szerintem ha lesz egy kis pénzem akkor ivartalanítani fogom
2016. jún. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!