Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi időbe telik, hogy egy...

Mennyi időbe telik, hogy egy macska megszokja az új helyét?

Figyelt kérdés
Két cicám van, de az egyiket vidékről elhoztam magammal a kész lakásomba, hogy párommal és velem éljen. Szegény útközben nyávogott, aztán mire felszálltam vele a vonatra érzem és látom, hogy bepisilt, lihegett és remegett. Aztán hazaértünk azóta alig mer kijönni az ágy alól. Tegnap reggel óta nem evett és ivott, toitoi volt, és a fiókomat reggelre kipakolta. Mennyi idő kell egy cicának kb, hogy ugyanazzal a gazdival, de az új helyet megszokja?

2016. jún. 27. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Több nap is lehet. Most még hagyjátok, hadd fedezzen fel mindent a saját tempójában. Mindig legyen előtte táp és víz, olyan helyen ahol látja.

Eddig is lakásban volt tartva?

2016. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hét lehet. Arra vigyázzatok, nehogy valahogy kiszökjön mert ilyenkor nem sok esélye van hogy meglesz már. Jó eséllyel bepisilés még így is lesz a lakásban is. De sajnos ez vele jár. A cicák nagyon nem szeretnek területet váltani. Elég nagy változás ez most szegénykének.
2016. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, eddig is szobacica volt. Azóta már becuppantott egy alutasakost.
2016. jún. 27. 19:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Lekopogom, az almot megmutattam neki (a fürdőben a lakás másik végén van a toitoi) és abba végezte a dolgát. Most már néha járkál is és a kispicsukáját is tolja az égnek. De a lakásban való sétálás 0,1 km/h tempóban történik.
2016. jún. 27. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám úgy 1-2 hét alatt szokta meg.
2016. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!