Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemreg talaltunk egy kiscicat...

Nemreg talaltunk egy kiscicat a szemetben es hazavittuk. Nagyon jol hozzank szokott csak egy kis bibi van. Eddigi nagy ( lany ) macskank nem kedveli. Szerintetek idovel megszokja? Azert tudnatok ajanlani par modszert az osszeszoktatashoz?

Figyelt kérdés
A kicsi macska fiu ( mici lett a neve ). A nagyobb cica ahogy meglatja fujtat es morog aztan idegesen tavozik. Az a baj hogy ot nem igazan lehet simogatni mert nem szereti. A kiscicaval meg termeszetesen allandoan torodni kell. Igy egyertelmu, hogy a nagy feltekeny. Egyebkent a Micinek semmi baja a nagy macskaval. Kerlek segitsetek...

2014. júl. 19. 00:00
 1/4 anonim válasza:
A nagymacska szokott játszani valamivel?? Mert ha igen pl a miénk egy plüss egérrel akkor lehetne azt csinálni hogy mikor azzal játszik odavinni Micit, hátha a játék hevében összebarátkoznak.
2014. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálam rengeteg gond volt mikor hazahoztam a harmadik cicám. A két másik összefogott és kiközösítették. Csak akkor szóltam bele ha durva volt a verekedés. 1-2 pofonért még nem szóltam. Nálam direkt ment a macskám az új cica után és megverte. 2 hónapja született 5 kiscicánk. Ugyanezt csinálta a fiú. Aztán mindkét esetben idővel megszokta, megszerette a "betolakodót". Idővel meglátod megszereti :) Együtt is fognak aludni. ;)
2014. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Altalaban egy kotelet huzogatok neki azzal szokot jatszani de batmit csinaljon ha odaviszem a kisciat morog fujtat es elmegy.


2. Remelem ugy lesz ahogy mondod. :)

Mindket valaszt koszonom.

2014. júl. 19. 08:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért csak érdekel hogy változott-e a helyzet.

Nálam ugyan ez a helyzet. A kicsi fiú a nagy lány, és a nagy ugyan olyan típus mint a tied. Nem szereti ha simogatom, néha megengedi de 1 perc után már harapna.

A kicsivel 1 hónapja próbálom össze barátkoztatni de nem megy. Fúj, elszalad. Pár napja pont nem néztem őket akkor kapott egy pofont a kicsi, de ahogy oda néztem a nagy elszaladt. Nem is merem őket össze engedni, csak felügyelettel találkoznak, de nem javul a helyzet. A nagy még arra is morog ha a kicsinek csak a szagát érzi. :(

2014. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!