Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok kiscicát vásárolni?

Hol tudok kiscicát vásárolni?

Figyelt kérdés
Nagykanizsa és környékéről szeretnék kiscicát vásárolni nem túl drágán.. köszönöm a segítséget előre is. :)

2016. jún. 29. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sok ember szívesen elajánékozná a kiscicáit, ingyen is szerezhetsz. Például a jófogáson ingyen hirdetheted is hogy Nagykanizsa környékéről kiscica szerető gazdija lennél. De internet segítsége nélkül is meg lehet próbálni, kimenni falura és érdeklődni hogy kinél lehet kiscica.
2016. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyeken több száz ingyen elvihető várja, hogy megmentsék az életét!!! Kicsik, nagyok, mindenféle!!!
2016. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Hogy kedvencemet, Kőhalmi Zoltánt idézzem macskavásárlással kapcsolatosan: "Ki az a kretén, aki ezért pénzt ad?" (nem megsértődni! :D )

Hacsak nem valami különleges fajtát szeretnél, hanem csak egy sima házimacskát, azt szinte bárhol utánad dobálják. Írd ki facebookra, hogy macskát keresel, szerintem pár percen belül legalább egy tucatot fognak felajánlani.

2016. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Én a menhelyeket ajánlom. Sokan nem tudják, hpgy az állatokat a menhelyen töltött pár hónap után elaltatják, ha nincs gazdijelölt. Ezeket a cicákat már látta orvos is, megkapták az oltásaikat, esetleg már ivartalanítva is vannak, he elég idősek. Ugyqn az orvosi költségeit ki kell fizetned, de ez olcsóbb, mintha az állatorvosod látná el. Ilyenkor teli van minden menhely kicsikkel, és még akár fajtatisztát is találhatsz. De annyi biztos, hogy megmentesz egy életet :)
2016. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van két Facebook-os csoport: Bársonytalp Zala Megye és Állatbarátok-Zalakomár, van ott ismerősöm is és tőle tudom, hogy rengeteg 1-3 hónapos cicájuk van akit örökbe lehet fogadni. Még válogatni is tudsz. Facebookos oldalukon is van fent rengeteg kép, de több cica is van rajtuk kívül. Természetesen oltási és ivartalanítási kötelezettséggel, de ez a mai világban alap.
2016. jún. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

én is menhelyet ajánlom. háznál kb mindenki ingyen adja, de azokat még sosem látta doki,férgesek,bolhásak lehetnek.

menhelyen legalább erre figyelnek és oltásokon is valószínleg átesnek,esetleg ivartalanításon. kell fizetni,de legalább már látta doki . és nem támogatod közvetlenül a szaporítókat.

2016. jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!