Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások! Mennyi pénzt...

Macskások! Mennyi pénzt adnátok egy heterokrómiás kiscicáért?

Figyelt kérdés
Hófehér a szőre, kék és zöld színűek a szemei.

2016. jún. 30. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Állatvédő vagyok, így nem adnék ki pénzt állatért. (Van ilyen cicám, nem kívánt szaporulatból mentett, sajnos ugy veszem észre, hogy sokkal hajlamosabb a betegségekre, mint a társai).
2016. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Nekem egy heterokrómiás egyiptomi maum van.

Amúgy fehér macskáknál (perzsa, ragdoll...) divat a heterokromia, majd ha mutatsz

Venus the cat kategoriasat, azért 500ezret is kifizetnék

2016. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
gyakori ez a párosítás, keverék gondolom így pénzt nem ér. De szép.
2016. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
biztosan szép, de nem helyeslem, amikor a szaporító ebből pénzt csinál. embereknél is van ilyen,egyik régi barátnőmnek barna és zöld szemei vannak. nagyon különleges tényleg. de kicsit abberrált dolog ezért pénzt elkérni/kiadni szerintem. amikor rengeteg kóbor és menhelyes macska van, mégis az emberek veszik inkább a cicákat..:( szomorú,pedig mindegyik élete ugyanannyit ér(nem pénzben mérhető). szóval szerintem pofátlanság ezért pénzt elkérni. de biztosan különleges látvány, ha valaki mondjuk fotózni szokott,akkor neki lehet megérné.
2016. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Sosem értettem, hogyan tudnak egyesek így beszélni szeretnivaló kisállatokról, mintha valami termékek lennének? Akinek van macskája és szereti az tudja, hogy egy macska felbecsülhetetlen, a világ összes pénzéért sem válna meg tőle soha.
2016. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

"Állatvédő vagyok, így nem adnék ki pénzt állatért. "


Németeknél pont az állat védelmére hivatkozva mindenki kér a keverékekért is pénzt, jelképes 50-60 eurót.

És jól is működik ezek szerint, mert nincs se macskából se kutyából túlszaporulat, és teljesen természetes hogy némely ember hagyja hogy legyen kicsi, senki nem szaporítóz le senkit. Nem is ismerik errefelé ezt a szót. Illegális tenyészeteket emlegetnek romániával meg lengyelországgal kapcsolatban, de itt valahogy meg van az egyensúly.

2016. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6os

Itt élek kint már jó ideje, és nagyon szeretem az állatokat, bármi is az, macskákat tartok. Itt nagyon drágák az ellátások, egy kombinált oltás cicának 150-200 euro (45-60e Ft) ha nem oltatod be, és megbetegszik, orvoshoz viszed, akár 1500 eurora is megbüntethetnek, itt ezt állatkínzásnak tekintik. (Sztem jogos, ha megelőzhető egy betegség akkor előzzük is meg) talán ezek miatt is, és az emberek felfogása miatt is felelősségteljesebben tartanak állatot. Egy cicaalom beoltása egy vagyon, így aki csak lehet, ivartalanít. (A legtöbb klinikán nyár közepétől akciós, a sok frissen született kicsit is elvigyék) itt maximum napi 1 kiscica alom kerül fel a netre, míg a jófogásra napi 50....ezen kívül sokkal gyakoribb a menhelyes állatok befogadása, szomszédomnak 3 cicája van mind menhelyes. Nagyon szimpatikus ez a felfogás, remélem egyszer Magyarország is eljut erre a szintre...:)

Amúgy nekem tetszenek nagyon a heterokróm cicák, de plusz pénzt nem adnék érte....lehet hogy látványos de a legtöbb heterekróm cicus süket a kék szeme oldalán, így én nem támogatom a kifejezetten heterokróm cicák szaporítását. (Amerikában sok államban tiltott)

2016. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pénzt nem adnék, ingyen is szoktam látni ilyeneket. Habár inkább utcáról fogadok be kóbort. Van bőven.
2016. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7#


A feleségemnek is nagyon tetszik, de ő pont ezért nem akart, mert a legtöbbnek valami baja van, így maradt a házi.:)

2016. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Salx Narval ***** válasza:
Eddig még minden macskámat ajándékba kaptam, vagy nálam született, a mostanit befogadtuk, felneveltük mert elhagyta az anyja és nem tudtuk ki a gazdája. Nem is igazán gondolkodtam azon, hogy vennék e nemesített macskát, nekem tökéletesen megfelel a házi macska. Ha mégis vennék nálam az első benyomás lenne a fontos mindegy, hogy milyen az állat küllemre, ha megfog valamivel, bármivel egy cica, biztos, hogy azt választanám nem a tökéletesség lenne a fő szempont.
2016. júl. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!