Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicámra ráesett egykisebb...

Akos2002akosp kérdése:

A kiscicámra ráesett egykisebb vas lemez ezért nem tud lába állni meg megis van fázva ezért kamillával próbálkozok, az állatorvoshoz el lehet vinni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 14:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az a lemez már 2 napja ráesett és tudom hogy azt fogjátok mondani hogy akkor hamarabb kellett volna vinni de most meg otthon azt mondják hogy úgyse csinálnak vele semmit. Pedig én nagyon elvinném.
2016. júl. 1. 16:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor vidd, ne az otthoniaknak higgy. Nincs olyan, hogy úgysem csinálnak vele semmit.
2016. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt mielőtt magunkhoz veszünk egy állatot, át kéne gondolni, hogy tudunk-e gondoskodni róla minden téren.

Másrészt nem véletlen mondják, hogy a cicáknak 9 életük van, mivel kistestűek, így erősnek kell mutatniuk magukat, mert a gyengének betegnek látszó állatokat nagyobb eséllyel támadja meg ragadozó. Ez már pici korban is kódolva van. Így ha a cicus nem tud felállni valszeg nagy a gond...

Harmadrészt ha macskanáthás a kicsi, azt a többi cica is elkaphatja, ha van a háznál, illetve kölyökkorban nagy eséllyel halállal jár, akárcsak egy páréves gyerekre is sokkal veszélyesebb egy influenza, míg a felnőttek akár 1 hét alatt is kihordják lábon...

És de, a doki fog vele foglalkozni, mint ahogy az előttem írók is írták, gondolom még gyerek, vagy fiatal vagy, próbáld valamelyik szülődet rábeszélni, hogy vigyétek el, vagy valamilyen felnőttet aki segíteni tud.

Ezenkívül egy jó tanács, neked is, és minden állattartónak, aki nincs eleresztve anyagilag. Érdemes havonta félretenni annyi pénzt amennyit tudunk nélkülözni, míg össze nem jön pár 10ezer Ft, így ha állatunk megbetegszik, még ha egyszerre nem is futná egyhavi keresetből az állat meggyógyítására, van hova kapni. :)

Tudom a tiétek még kölyök, így erre esélyetek sem lett vna...

2016. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!