Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni a cicának, ha...

Mit adjak enni a cicának, ha semennyi pénzem nincs?

Figyelt kérdés
Ez a hónap rettenetes volt. A szüleim abszolút nem támogatnak és ezért ugye dolgozok. Tüdőgyulladást kaptam és két hetet nem tudtam dolgozni és idő előtt kifogytam a pénzből. Vettem egy párt csomag tésztát meg fűszereket még amikor volt pénzem és macska kaját is. De tegnap oda adtam neki az utolsót. Egyet evett, ma pedig még nem. Már próbáltam kölcsön kérni, de holnap tudnak leghamarabb adni. Most mit tegyek? :((((

2016. júl. 1. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Figy! Ha egy napig nem eszik a macska nem lesz baja. A későbbiekben pedig javaslom, hogy térj rá a nyersetetésre! Háromhavonta kell féreghajtani (1 cicának kb 200 ft). Vehetsz neki csirkét, nyulat (állatosban olcsóbb) és azzal tudod etetni. Keress rá a neten a BARF etetésre cicáknak! Sokkal olcsóbb ès egészségesebb. Disznót ne adj neki!
2016. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha kérdésed van írj nyugodtan privit, hátha tudok segíteni!
2016. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a macska csak húsevő, ezért ez kéne neki.

Ha lenne a környéken hentes, akkor meg lehetne kérdezni, hogy nincs e valami megmaradt húsnyesedéke, amit esetleg oda tudna adni ingyen. Minden jöhet, kivéve disznó hús. Illetve disznó hús csak főzve. A többi mehet neki nyersen.

2016. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Életet mentett :) elmentem a húsboltba,ami nem messze van tőlem

Jóban vagyok a hentessel és megszánt egy kis nyesedékkel :)

Ez a Ti érdemetek, köszönöm mégegyszer!! :)

2016. júl. 1. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, örülök. :) a nyersezés sokkal egészségesebb is mint a sok ízfokozós táp meg alutasis. :)
2016. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
A gagyi táp és az aszpikos konzervek trék de veszélyes a nyers hús . Tömény fehérje , a vesének nem tesz jót szagosodik az állat és melegbe rohad , állandóan hűteni kell . A legyek járnak a táljára . Lehet kani jobb tápot amibe van minden és kiadósabb és olcsóbb a hústól is . Egy féreghajtás amit te csinálsz 1200 Ft , ezt két részletbe kell adni 10 nap eltéréssel .
2016. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta barfozok az állataimmal...egészségesebbek mint valaha. Hiába drága a táp, mindben van (majdnem) nyers hamu, gabona, meg sok E betű. A hús nem rohad meg, elég akkor odaadni amikor jön a vacsoraidő. Annyit kell adni neki amennyit megeszik. Mindenkinek van fagyasztója, szóval nem hiszem, hogy az ablakpárkányon rohasztaná a húst az 50fokban. A szagosodás meg...vicc. Sem a kutyám, sem pedig a macskáim nem lettek szagosak. A macskáknak is lehet kiegészítőket adni a hús mellé, csak nekik nehezebb, meg nincs is szükségük pl.a zöldségre mint a kutyának.
2016. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és soha az életben nem láttam még az állataim táljában legyet...a kutyáèban azért meg azonnal megeszi a kaját, a lakásban meg tisztaság van és nem jellemző, hogy félig rothadó zöld csirkét teszek a táljukba. Csak annyit kapnak amennyit meg is esznek. Ha meg nem, akkor a maradékot kidobom. Egy heti adag kajájuk van a hűtőben, sosem romlott meg.
2016. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!