Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig kóborolhat egy...

Mennyi ideig kóborolhat egy kandúr cica?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik kedvenc cicám eltűnt. Már 2 hónapja nem tudok róla semmit. Faluban élek,kandúr cicáról van szó, nincs ivartalanítva és chipje sincs. Előtte már elment párszor, de mindig visszajött. Van még egy kandúrom, de ő max. 2 hétre ment el és most is hetente többször is hazajön. Ő az egyik legjobb barátom . :"(

Plakátolást nem hajthatok végre, mert anyukám nem engedi. Remélem még él, nagyon nagyon hiányzik. :(



2016. júl. 2. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
2 hónap után nem fűznék hozzá túl sok reményt, az is lehet, hogy valaki befogadta, az is, hogy elütötték, megette egy kutya, bármi..
2016. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Elsősször is..anyukád miért nem engedi a plakátolást?
2016. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hallottam már ilyenről,hogy valakinek több hónap után jött haza. de azért ne nagyon reménykedj. a másik kandúrodat kéne elvinni ivartalanítani, még most. és pár hét után szépen csökkenni fog a kalandozás iránti vágya.

de ha nem ivartalanítjátok,akkor ugyanúgy fog járni kalandozni, és nagy eséllyel úgy jár mint a másik cicád. szóval tényleg nagyon ajánlom.az ivaros kandúrok sok hülyeséget tudnak csinálni,főleg amikor tüzelnek a nőstények.

2016. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerinte hülyeség. Ő nem érti meg, hogy nagyom szeretem őt. :(
2016. júl. 2. 17:14
 5/10 A kérdező kommentje:
És kb.mennyibe kerül az ivartalanítása?
2016. júl. 2. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
kandúrnál 5-10 ezer körül, orvostól függ. miénk 7 ezerért csinálja.
2016. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs kiivartalanitva nem hiszem hogy vissza jon... A mi jandurjaink is mindig elmentek es nem jottek vissza
2016. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Salx Narval ***** válasza:
Én sem akarok reményt kelteni benned 2 hónap nagy idő, ennyi ideig nem maradnak el. Még ha be is fogadta volna valaki és jól is érezné ott magát,akkor is visszalátogatna időnként hacsak nem bántották, de gondolom ez kizárható. Egy falu nem akkora hely , hogy ne találna vissza, bár vannak egész nagy falvak is. Sajnos nem hiszem, hogy él de azért egy plakátolást megérne a forgalmasabb helyeken, valaki a faluban biztosan tudja hogy hol van, vagy legalább azt, hogy mi történt vele. A másik cicát tényleg ivartalanítani kellene, most már a csavargásról nem fog lemondani de ezek a hosszú kimaradások és harcok elmaradnak. Mindezek ellenére kívánom, hogy megtaláld.
2016. júl. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy nagyon szeretett macskám csak sajnos meghalt ! Kandur volt Es 1 hónapig eltűnt mert az anyamacska bántotta meg minden ! Aztán egyszer jovok haza a sulibol Es ott jon felém Es nyavog ! Akkor nagyon boldog voltam

Na Amugy a kérdéshez visszatérve : nem lehet az mint nálunk hoy bántotta a másik macska -ha van -vagy ilyesmi !

Mert ki tudja mikor kerülhet elő ! Azert en meg fűznek remenyeket hozza

Bocsi a helyesírási hibákért ! Csak gyorsan irok !

2016. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat és tippeket. Remélem hazajön. :(
2016. júl. 3. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!