Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vérzik a cicám?

Miért vérzik a cicám?

Figyelt kérdés
Cicám feneke 2 hete vérzik. Először azt hittük, tüzel, de most azt olvastam, hogy a macska nem vérzik tüzeléskor. Akkor mi lehet a gond? Fogamzásgátlót szed, a cicik meg vannak duzzadva. Régebben is volt már neki ilyen, de most már 2 hete nem akar múlni.
2010. ápr. 14. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Hogy lehet ennyi eszetek????

Szerintetek ha egy állat tüzel az a FENEKéN vérzik?????

Klassz hogy az egész család ilyen felkészült biológiából, basszus gondolom anyád se a végbelén keresztül menstruál!!!???


Vigyétek el állatorvoshoz!!

2010. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szed? ez komoly? osztozik veled a tablettáidon vagy mi?
2010. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van direkt cicáknak való fogamzásgátló tabletta. Sőt kutyáknak is lehet adni ilyesmit.


Hívj fel egy állatorvost szerintem, ő többt tud mondani a dologról, nehogy nagy baj legyen. Egyből még elvinned sem kell, szerintem meg tudja a tünetekből mondani, hogy mennyire komolya a baj.

2010. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ivarzásgátló tablettától vagy injekciótól hosszú távon méhgyulladás illetve rák alakulhat ki a cicáknál. Gyanítom a baj az ivarzásgátlóhoz köthető, csak nem értem, hogy ezt az orvos nem mondta el? A másik ami persze csak saját vélemény és nem ítélkezés, ha én észreveszem, hogy a cicáimnak baja van, úgy viszem a dokihoz. Nem várok egy napig sem.
2010. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon veszélyes hosszú távon hormontartalmú készítményt adni bármely állatnak. Ezt azért elmondhatta volna a doki. Mondjuk az én dokim fel sem írna ilyesmit. Szóval keress egy másik dokit, mert nem normális dolog, hogy már másodszor történik ilyen a macskáddal. Nagyon nagy esélye van szegénynek ivarszervi gyulladásra vagy daganatra. Vizsgáltasd ki! Utána meg ivartalaníttasd, hogy ne szenvedjen többet.
2010. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem,miért nem egyértelmű,hogy a legjobb megoldás(a macseknak)az ivartalanítás,és nem a hosszú távu mérgezés.Felelősségteljes állattartók ezt tudják.Amúgy egyetértek,majdnem biztos,hogy a bogyótól van a dolog.Azt a kontár orvost,meg szerintem felejtsd el!
2010. ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy két hete vérzik, és még nem vitted orvoshoz??? Az én cicámnak hólyaggyulladás miatt volt vérzése, mikor észrevettem még dolgozni sem mentem be reggel, hogy mire kezdődik a rendelés az orvosnál, már ott legyünk. Így is azt hittem, soha nem lesz 9 óra...
2010. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
menszesz xD am tényleg nem tudom :'( talán tüzelés
2010. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!