Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A levegőn hagyott nedves...

A levegőn hagyott nedves macskaeledel mennyi idő alatt romlik meg?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy nap, de az enyém ha hagy a tányérjában ilyen melegben, már egy óra múlva sem eszi meg. Nagyon gyorsan megromlanak.
2016. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és automata etetőben, ami zárva van?
2016. júl. 4. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:
automata etető? Hát ha hűti a kaját akkor oké :) de ha nem akkor ugyanúgy beindul az étel romlása és a bacik is szaporodnak
2016. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
végülis oké hallottam már száraztáp automata etetőről de nedves kajához még nem.
2016. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ehhez, azt írják, nedves táphoz is: [link]


csak én is tartok tőle, hogy megromolhat benne a nedves táp

2016. júl. 4. 11:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Hááát írja is az ismertetőben, hogy AKÁR nedves konzervet is letárol. De ez a gazdi felelőssége ,hogy hűtetlenül egy ilyen adagolóban tárolja.

De miért szeretnéd a nedveset ebben tárolni?

Egész nap nincs senki otthon hogy a cica reggel kapjon nedveset és mondjuk este? Én mindig reggel , délután ahogy hazaértem és este adtam neki enni.

2016. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szárazat meg hagyok előtte mindig.
2016. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy kellene neki gyógyszeres kaját is adni, mert nem érek haza időre. a gyógyszert pedig csak valami puhába tudom elkeverni
2016. júl. 4. 12:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor valami olyan golyóba gyúrnám, ami megszárad. Bár nem mindegy, hogy milyen formában van a gyógyszer, tabletta, por, folyékony vagy magában a konzerves kajában.
2016. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

gyógyszer, amit porrá szoktam törni, és belekeverem a kajájába. Gondolkodtam a jutalomfalaton, mert az talán nem olyan romlandó, és még is talán bele lehet rakni a gyógyszert.

Amúgy túl vagyunk az utazáson, végül mégis vittük a cicát, de ettől függetlenül a jövőre nézve még agyalok a megoldáson.

Köszi, mindenkinek a válaszokat!!!

2016. aug. 10. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!