Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányszor adjak nekik inni és...

Hányszor adjak nekik inni és meddig áll el a macskakaja konzerv hűtőben (felbontás után)? Több lent.

Figyelt kérdés

Pár nap óta 2 macska rám van bízva, gazdájuk elutazott hetekre.


2 kérdésem van hozzátok:


1. Hányszor adjak nekik egy nap inni? (Ha nem lenne ilyen meleg, 1X adnék szerintem, mert kb 4dl-es a vizes tányérjuk. Tekintettel a melegre - a víz felmelegszik, cseréljem többször a vizüket?)


2. A felbontott konzervkaja meddig áll el hűtőben?

(A táplálásukat nem fogom túlbonyolítani, száraz tápot és macskakaja konzervet fognak kapni.)


...de ha lehet még egy 3. kérdésem... :-) Ti hányszor adtok a macskátoknak enni egy nap?


Úgy vettem észre, hogy a nagy melegben nem esznek annyit, de ma reggel egész sokat ettek - talán azért, mert tegnap és tegnapelőtt keveset ettek.


Köszi! A macskák nevében is! :-)



2016. jún. 24. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyen előttük egész nap víz, ha úgy érzed nagyon felmelegedett akkor kicserélheted.

A legegyszerűbb, ha száraztáp is van előttük egész nap, így akkor ehetnek amikor akarnak, reggel este ehetnek konzervet.

A konzerv szerintem max. 2 napig áll el felbontva, de szerintem rá is van írva dobozra, hogy felbontás után meddig jó.

2016. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló mindent elmondott :)

Az az egy lehet gond a konzervvel, hogy a válogatósabb macskák már nem eszik meg másnap, legalábbis az enyémek így voltak vele.

Azóta csak szárazzal etetem őket, sajnos az egyik allergiás. Az viszont egész nap kint van előttük.

A gazdi semmit nem mondott el?

Én augusztusban megyek nyaralni, de már most készítgetem a testvéremet, mikre figyeljen a macskáimnál :O

2016. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Száraz táp és víz mindig legyen előttük. Konzerv nekem 3-4 napig simán elvan a hűtőben kibontás után.

Én reggel és este adok neki konzervet, de ha nem vagyunk otthon, akkor aki vigyáz rá, csak egyszer ad.

De mivel van száraz tápja, ezért nem gond az sem ha csak mondjuk 2 naponta kap konzervet.

2016. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :-)


(Oké, megnézem a konzerven a szöveget, hátha ott is találok valamit.)

2016. jún. 24. 09:36
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
A macskák általában annyit esznek amennyi jólesik nekik sem többet, sem kevesebbet. Ha jóllakott, vagy nem tetszik nekik a kaja, esetleg nem éhes annyira simán otthagyja. Nem kell attól tartanod, hogy az előtte hagyott száraz tápból bezabál és baja lesz tőle. Az első etetésnél meglátod, hogy kb mennyi konzervet kell adni, kezd kevesebbel és ha még kér adj ismét egy keveset. Én is általában 3-4 napig tárolom hűtőben. Ne lepődj meg a macskák még ebben a nagy melegben is keveset isznak, ha klóros a víz akkor inkább hűsen tartott állott vizet adj. A többiek már elmondták a lényeget.
2016. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Mindenkinek!


A víz ott van nekik egész nap. Majd figyelem, hogy elég hűs-e.

2016. jún. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!