Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet bolhat irtani?...

Hogyan lehet bolhat irtani? Segitseg! Bolhasak vagyunk macskammal. Tudom, hogy fel kell sozni a padlot es dio levelet tenni a vackaba. Csakhogy nincs padlo mert egy hajon lakok es nincs fekhelye sem, mert ott alszik ahol sikerul.

Figyelt kérdés
Tettem nehany csepp oregano olajat a kezemre es bekentem a feje tetejen. Ahogy hozzaert az olajos kezem a ugy osszerazkodott, azt hittem szetesik. A furdetes sem a kedvence. Es bolhak vannak mindenhol. Raadasul tuzel es ha nem engedem ki akkor nem alszok. Meddig tuzelnek ezek? Lehet ilyenkor ivatalanitani?

#bolha #ivastalanit
2016. júl. 7. 00:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te is bolhás vagy, vagy csak a macskád?
2016. júl. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Termeszetesen en is
2016. júl. 7. 01:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez az éjszaka, sok a poénos és nem is teljesen egyértelmű trollkérdés.


Nekem mindegy, én szeretek komolyan válaszolni.

A bolhák nem bírják a fürdetést. Úgyhogy elég egyszerű megszüntetni őket, de ha mindenütt ott vannak, akkor baj van. Bolhafészekben visszabolhásodik az ember, de még a macska is.

2016. júl. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet ezt komolyan venni..
2016. júl. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vegyél ilyet ez nagyon hatásos. Nekünk mindig beválik.

[link]

Nem ártalmas!

2016. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

:D ez most komoly? Jó, vannak ennyire IQ bajnokok, úgyhogy elhiszem hogy te is az vagy.

1. Tüzelés alatt nem ivartalanítunk állatot! Ha befejezte utána lehet.

2. Az emberen nem marad meg a bolha. Kivéve ha valamelyik ősöd egy hegyi gorilla volt és szőrös vagy. Anélkül max megcsíp és ennyi.

3. Remek bolha elleni szereket lehet kapni, de nem elég csak a macskát lekezelni vele, az egész hajót (?) le kell.

4. Ha nem tudod kiirtani lékeld meg és süllyeszd el a francba, aztán építs egy másik bárkát! Csak előtte bolhátlanítsd le a macskád!

2016. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Eloszor is mindenkinek tisztelettel megkoszonom a hozzaszolasat!

Ugy tunik a furdetes a nyero megoldas. Sajnos a macskam azonnal menekulore fogta a dolgot mikor rajott hogy verfagyaszto gogicselesem es a mosdo tal kozott (amiben mar tobbszor terrorizaltam =megfurdettem) szoros osszefugges lehet. Azt hiszem heti egyszeri furdetes nem fog mely nyomot hagyni a lelki vilagaban. Szerintetek az eleg vagy inkabb gyarabban? Ritkabban? Mi a tapasztalatotok. Mindenhol bolha van. Tudomasul vettem, hogy vissza fogunk bolhasodni es tobb hetig, akar honapokig is eltarthat.

Felsoztam ami padlot csak talaltam. Dio fat meg nem talaltam, de mar bemondtam a “faluradioba”, ugyhogy elobb utobb lesz az is.

Az ivartalanitasrol tudtam, hogy nem lehet , mikor a nosteny tuzel. A dolog ugy tortent, hogy mire magamhoz tertem a depressziobol, a cicucs vemhes lett. Gondoltam semi baj majd utana. 4 kicsi szuletett es rendben fel is nottek. Viszont ugy 6 hetes koruk korul kezdett el megint tuzelni az anya. Tehat van egy szoptatos anya 4 db 6 hetes kis cicaval es elkezd tuzelni. Szerinted mit csinaltam rosszul? Leszamitva az eredendo bunom, hogy nem ivartalanitottam 6 honaposan.

Ami IQ bajnoksagot illeti; nem indultam. Nem akartam nyerni. Mindig hivogatnak, hogy nyertem egy vakaciot…stb. Nem akarok nyerni tobbe. A volt felesegem szerint is tokeletesen hulye vagyok, de ez nem lehet igaz, mert senki sem tokeletes. Azt is mondta hogy ami egyik fulemen bemegy az a masikon kijon. Sajnos ez sem lehet igaz, mert a hang vakumban nem terjed. Ebbol azt a kovetkeztetest vontam le, hogy normalis vagyok. Ez utobbi kijelentesem nem resze a vitanak a tovabbiakban :) …Ha kerhetem.

Tehat megegyszer mindenkinek megkoszonom, hogy idot szant ram!

Ami a hajot illeti … ha meglekelem se sullyed el, mert fabol van. A masik meg ha kimegyek satorozni a parkba, onnan elzavar a rendor vagy kirabolhat a szomszedom. Te melyiket valasztanad? Bolhas hajo vagy vagy bolhas rablo? Mondjuk az is igaz, hogy meg a szarazon vagyok egy raktar udvaron.

2016. júl. 8. 01:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Menj be egy állatosba és vegyél olyan bolha elleni szert, amivel az egész hajót ki tudod fertőtleníteni! A bolhának a petéje nagyon sokaig életképes marad, sosem szabadulsz meg így tőle. Olyan kell ami azokat is elpusztítja.
2016. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kamu.
2016. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8-as valaszolo....koszonom a tanacsot.

Tegnap bementem egy ilyen boltba. Onnan atiranyitottak az allatorvoshoz. Ok allitolag hatekonyabb szereket arulnak, igaz nehany dollarral dragabban. Akartam meg bolha nyakorvet is venni, es feregtelenitot, de arrol is lebeszeltek. Feregtelenitot mar nem is arulnak emiatt. Szoval maradt az allatorvos.

Sajnos elegge lefogyot a cicus, pedig kiscicanak valo ennivalot kap mar vagy harom honapja. A vemhesseg vege fele (utolso ket het kb.) kezdtem neki adni. A szoptatas alatt minden szepen is ment, de eszre vettem, hogy nagyon falank lett. Ezt betudtam a szoptatasnak, de a vemhesseg vegen sem volt ilyen falank. Most pedig mar a szore sem igen fenyes, csapzott is kisse.... elkezdtem aggodni. Hasmenese nincs. Arrol meggyozodtem.

Ugy nez ki nem fogom meguszni az allatorvost. Ahogy olvasgatom miket irok es mik a reakciok ra.... hogy nem lattam en ezeket?!

9-eske.... nem "kamu". En nem tudom mi bant teged, vagy en mivel bantottalak meg... Tudod mit; bocsanatot kerek erte, barmi is legyen az!!! Igy mar jo? mondjuk leirhatnad hogy legalabb tudjam, hogy megis kovettem el. Latod meg arra is emlekszek, hogy a "hogy" ele mindig vesszo kell..... mer' ugyi, vesszo nelkul nem lehet "hogyozni" :)

2016. júl. 8. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!