Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet bolhat irtani?...

Hogyan lehet bolhat irtani? Segitseg! Bolhasak vagyunk macskammal. Tudom, hogy fel kell sozni a padlot es dio levelet tenni a vackaba. Csakhogy nincs padlo mert egy hajon lakok es nincs fekhelye sem, mert ott alszik ahol sikerul.

Figyelt kérdés
Tettem nehany csepp oregano olajat a kezemre es bekentem a feje tetejen. Ahogy hozzaert az olajos kezem a ugy osszerazkodott, azt hittem szetesik. A furdetes sem a kedvence. Es bolhak vannak mindenhol. Raadasul tuzel es ha nem engedem ki akkor nem alszok. Meddig tuzelnek ezek? Lehet ilyenkor ivatalanitani?

#bolha #ivastalanit
2016. júl. 7. 00:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha jól értem egy felnőtt macskának junior tápod adsz? Ne csodálkozz ha fogyni kezdett. Remélem nem valami whiskas vagy más hasonló gagyi táp. Vegyél márkás normális kaját meg nyers hús.
2016. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Meg a kicsik elott utana neztem az ellesnek es ott ezt javasoltak. Azzal erveltek hogy ebben tobb a tapanyag, hogy kicsik jobban fejlodjenek. Azt mondod ez nem igaz? Logika alapjan minket valasz jo. Sajnos en ehhez nem ertek. Meg ha megnezem a "technikai adatokat" sem tudom mit jelentenek. Ma ontottem ki az utolso morzsakat is belole es most mar rendes felnott macskanak valo tapot vettem. Sajnos a tap minosegehez sem ertek. Nem mindig a legdragabb a legjobb. Szoktam neki neha sonkat adni. Nyers hussal meg nem kiserleteztem, de ki fogok. Mit veszthetek? Legfeljebb ott hagyja.

hmmm ahogy igy elnezem a tudatlansagom.... haaat nem csoda, hogy komolytalannak tuntem az elejen.

Nagyon koszonom a valaszaidat.

2016. júl. 8. 21:00
 13/14 A kérdező kommentje:

Most jottem vissza az allatorvostol....

Azt mondtak mindent jol csinaltam. Itt tenyleg a junior kajat adjak az anyanak is a szoptatas idejen.

A bolhakra vettem egy negy tubusbol allo csomagot, amit 21 naponta kell a borere kenni a cicusnak. A tarkojan, hogy ne tudja lenyalni magarol. Aztan vetettek meg velem egy tablettat is amit 5 napig egyet naponta. Ez a ketto egyutt a rovid es hosszu tavu megoldast biztositanak. A kulso kura elete vegeig szol, ha kinti macskarol van szo.

Legnagyobb megdobbenesemre azt mondtak, hogy igenis lehet ivartalanitani a a tuzelo macskat. A kutyat nem, de a macskat igen. Es folyamatosan es azonnal tuzelni fog a terhesseg , elles utan. Ha terhes akkor tobbe kerul a mutet.Azt nem tudom, hogy kozben felcsinaltak-e, de meg mindig nagyon nyavog.

A feregtelenitessel nem foglalkoztak mig bolhas. A feregtelenitest pedig kizarolag receptre kaphato szerrel lehet elvegezni. Hat ezert nem volt az allatkereskedesben.

Megegyszer koszonom a valaszokat es a torodest :)

2016. júl. 9. 04:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a story! :D Folytasd, nyomon szeretném követni a macskáid életét
2016. okt. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!