Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk nagyon finnyás,...

A macskánk nagyon finnyás, milyen ételt ajánlotok neki?

Figyelt kérdés
Egyféle macskakaját csak egyszer eszik meg.Már mindent kipróbáltunk.A válaszokat előre is köszönöm!

2016. júl. 8. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kimondottan válogatós macskáknak készült tápok.

De kint kell hagyni előtte és nem adni neki mást, lehet kicsit drasztikusan hangzik, de nem fogja magát halálra éheztetni, de lehet több napig is eltart mire megeszi. Nem szabad neki választási lehetőséget adni többféle kajával.

2016. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó minőségű gabonamentes tápot adj neki. Mást nem érdemes. Orijen, Acana, stb, Zooplus.hu oldalról lehet rendelni ilyesmit, boltban nem mindenhol kapható. A whiskas féle minőségtelen vacakokat el kell felejteni.
2016. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. júl. 8. 13:13
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Ha jófajta étellel eteted és azt is válogatja én is azt mondom, hogy nem árt egy kis koplaltatás. Én nem hagyom előtte mert megromlik, bogarak lepik, stb a száraz tápoknak sem tesz jót ha sokáig levegőn van, szívós, íztelen lesz. Ha nem evett akkor várhat estig, ha akkor sem eszik akkor reggelig, természetesen ugyanazt az ételt kapja. Ezt csak akkor játszom el vele ha biztosan tudom, hogy az étel jó csak őkelme finnyáskodik, vagy a kedvencére fáj a foga ami a mi esetünkben hal.:D
2016. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!