Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska nyakán csomó?

Macska nyakán csomó?

Figyelt kérdés
Most reggel felfedeztem a cicám füle alatt egy centivel egy nagyjából 1-2 cm átmérőjű csomót/duzzanatot. Nem érzékeny, ha hozzáérek, vagy megnyomom, és külsőleg semmi sem látszik, a bőre alatt van. Egyelőre nem tudom változott-e a hangulata, mert alszik, de aggódom érte.

2016. júl. 9. 08:20
 1/3 Ayvonka ***** válasza:

Szia! ^^ Azt nem írtad,hogy hosszú,vagy rövidszőrű a cicád. Nos ha hosszúszőrű,akkor lehet,hogy elhanyagoltságból van, de ha rövid akkor pedig lehet,hogy valamilyen csípés. Ha valami furcsaságot észlelsz a napi rendjében,akkor mindenféleképpen vidd el állatorvoshoz.


UI: Ha szúnyogcsípés akkor az nagyon nem jó. :/

Ja és mihamarabbi felépülést a cicának! ^^

2016. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!Az is lehetséges , hogy csak egyszerűen az éjszaka valamelyik arra járó macska megtépte. Az én macskámnak is volt olyan.Kiderült hogy egy mély seb volt.Remélem tudtam segíteni!

Jobbulást a cicának :)

2016. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Ha mozgatod akkor mozog a csomó is?

Én ugyanigy megijedtem,rohantam az orvoshoz és semmi baja csak egy "alkatrésze" a cicának.

Bocsi,nem tudom a nevét a füle alatt van ,és nem teljesen kerek alakú, hanem hosszúkás.

2016. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!