Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova rakjam a macskának az...

Ayvonka kérdése:

Hova rakjam a macskának az almot, illetve a tálját, és a kosárját?

Figyelt kérdés
Hova rakjam? Ez az első macska... szinte minden fellelhető helyen,weboldalon kutattam,de ott semmit nem írtak róla. :(

2016. júl. 9. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából majdnem mindegy. Lényeg,hogy az alom meg a kaja/ital tál ne legyen túl közel,mivel vannak cicák akik nagyon durván tudnak kaparni és belekotorhatja a kajába/vízbe. Szóval minimum 1 métert tarts közöttük. De inkább többet. Vizestálat érdemes 3-4 et kitenni a ház különböző pontjain. Valamiért időnként megunnak egy egy itatót és akkor ha nincs tartalék nem iszik.

Ezeket bárhová is teszed meg fogja szokni gyorsan. A kosárját meg főleg oda ahol amúgy is szeret feküdni. Egyébként azt vettem észre,hogy kb 1-2 hétig van egy megszokott vackuk utána váltanak. Majd 1-2 hét után újra majd újra és újra. Szóval lehet leteszed a kosarát x helyre két hét múlva meg már tök máshol fog feküdni a kosáron kívül.

2016. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az almot fürdőbe, wcbe tanácsolom. Itató valóban jobb,ha több van, de egy legyen az etető tálja mellett. Ezt olyan helyre érdemes tenni, ahol nem baj ha piszkol(sok cica kiveszi a kaját a tálból, és lezeszi a földre) viszont ne egy helységben legyen az alommal. Nem azárt mert belekaparhatja, de te sem szeretnél a wcben enni...hát ő sem :)( a konyhát nem ajánlom, én azért nem teszem oda, hogy a cica ne ahhoz a helységhes társítsa az étkezést, ahol én is eszek, így nekem 5 macskából 2 sem kunyerálós)

Fekhelyét, ahol a legtöbbet vagytok, de ahol nincs túl nagy nyüzsi, pl szobádba, nappaliba.

2016. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!