Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hány a macskám?

Miért hány a macskám?

Figyelt kérdés
Pár napja hány evés után, és azóta minden nap, ahányszor csak enni adok neki. Lehetséges, hogy azért, mert mostanában inkább madarakra vadászik és hozzászokott? Amit ő fog, azt nem szokta kihányni, legalábbis eddig nem vettem észre.

2016. júl. 13. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát napok óta nem marad meg semmi a macskádban, te meg nézed, ahelyett, hogy dokihoz vinnéd. Hát, ez nem semmi.
2016. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem zavar a legjobban, elhiheted, de még gyerek vagyok és a szüleimet nem érdekli. Nekik azzal el van intézve, hogy nem a házban kap enni. Messze van a legközelebbi állatorvos és csak kocsival lehetne elvinni a macskám.
2016. júl. 13. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig a dokin kívül senki nem tud rajta segíteni. Hacsak nem arról van szó, hogy pl szőrcsomót nyelt és amiatt beteg, míg az ki nem jön belőle, akkor sanszos h pl mérgezett állatot evett. Akkor pedig orvos nélkül vége.
2016. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amikor egy macska elkap egy madarat és megeszi azt, akkor sokszor előfordul, hogy lenyeli az apró pehelytollakat, amik aztán irritálják a gyomrát és mivel az emésztőrendszerén nem tud áthaladni, így inkább megpróbálja kihányni. Ha látod, hogy egy madár eszik épp, akkor vedd el tőle és ásd el, mert egyrészt a városi madarak elfogyasztása által egy tucat betegséget kaphat el, másfelől pedig így legalább nem kell tartani attól, hogy még több tollat nyel le.
2016. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!