Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány a macskám, mi baja lehet?

Hány a macskám, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A 2 èves lány cicám kb kèt hete hány, nem tudom mi baja lehet. Ugyanúgy viselkedik, szokott enni is, rendesen ürít, semmi változás nincs, csak egyszerűen nèha hány(mostanában napi egyszer vagy kevesebbet látom hányni, viszont akkor is csak keveset). Alapbòl nem túl játèkos, de ha van kedve szokott játszani. Nagyon sokat nyalogatja magát egyèbkènt.

2015. jan. 12. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást nem veszel észre rajta, akkor valószínűleg csak a szőrgombócokat öklendezi fel, főleg, ha hosszabb szőrű. Hogy mostanában többet mosakszik, az bárminek betudható, és ennek következménye lehet a hányás. Ha kijárós cica, akkor eddig odakint intézte, vagy füvekkel rendbetette az egészségét. Lehet valami új tápos kap, amit nem bír a gyomra.. Én megnézetném orvossal, hogy tényleg minden rendben van-e, nem nyelt-e le valamit, ami ingerli a torkát, vagy nincs-e valami rejtett tünete, amit nem vettem észre. Valószínűleg nincs nagy baj, de ez sem neked, sem a cicának nem lehet kellemes állapot.
2015. jan. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 taurina ***** válasza:

Szerintem is nézesd meg, inkább kétszer több összeget fizess állatorvosnak, mint egyszercsak egy összeggel/látogatással kevesebbet...


Kicsit hasonló a cipööm, holnap viszem az egyik "lányomat", egyre´szt tippelek arra, hogy a füü és maláta mellett további segítségre volna szüksége a szöörgombócokat illetööen, másrészt másodszor tapasztaltam játék utáni jutalomfalatnál (a sima száraztápjuk az, nem vmi más kipróbálatlan), hogy mivel ketten vannak, egyikük nagyon falánkul felporszívózza, sokszor a másikét is elvenné és aztán egyik este a kenyérpirítónkba hányta a magáét, most meg a padlóra:((( egész darabokban, tehát gondolom, habzsolt... kis pockom...

2015. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincsen semmi más tünet, nem gubbaszt, nem étvágytalan és nincsen baj az ürítésével akkor hál égnek nem lehet komoly baj :) Azért vidd el orvoshoz és átvizsgálják majd. Én több, mint 2 hete vittem el a cicámat, mert olyan 2-3 naponta hányt , egy nap csak egyszer többször nem. Semmi más tünete nem volt élénk volt nem volt levert meg semmi. Csak elvittem, nehogy lappangjon benne valami. Aztán megtapogatták megnézték a száját a fogait....és azt mondták, hogy belső gyulladás biztos nincs mert annak már lennének jelei. Valószínűleg ahogy mosakszik úgy lenyeli a szőrét és ez irritálhatja a beleit és ezért hányhatott. Kaptam Bezo-pet pasztát amit 1 hétig minden nap kellett adnom neki és azóta már 3 naponta adok neki amíg el nem fogy. Minden rendben van és amióta elvittem orvoshoz azóta egyszer sem hányt :D
2015. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!