Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van két cicám és egész nap...

Van két cicám és egész nap csak ennének minden macska ilyen? Eledelt kaptak általában whiskast majd szét durrannak van hogy el kell vennem előlük. Másfél órája sincs hogy jól laktak de már megint ennének, sírnak.

Figyelt kérdés
Adjak nekik enni mikor kérik? Mert óránként ennének....
2016. júl. 13. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne whiskast adj nekik, hanem valami normális minőségű kaját.

Féregtelenítve vannak?

2016. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De itt mindenki mást mond basszus már nem tudom mi lenne a jó nekik tényleg...írtam hogy általában whiskast de van hogy más cica kaját is kapnak mással nem etetem őket és már tejet sem adok nekik mert azt írták hogy betegek lehetnek tőle..már párizsit sem adok neki....nincsenek még féregtelenítve akkor lehet attól ilyenek? Persze minél előbb viszem őket orvoshoz csak nemrég vannak nálam és még kölykök..
2016. júl. 13. 21:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Az összes macska ilyen. :) Nem kell bedőlni nekik, elég, ha 12 óránként kapnak enni rendszeresen.
2016. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most ez komoly??? 12 óránként az az 1 nap 2x? :D Reggel korán olyan hiszti van mindig hogy fel kel kelljek enni adni nekik, bár reggel még oké...de tényleg mindig éhesek :D Meg nyugodtam azért hogyha minden macska ilyen :D Muszáj lesz hozzá szokniuk hogy egy nap maximum 3x kapnak enni mert már gurulnak :D
2016. júl. 13. 21:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, olyan 8-10 hetes koruktól elegendő a napi 2 étkezés. Én is így csinálom, és teljesen jó súlyban vannak a macskák.
2016. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rendben meg fogadom a tanácsod és nagyon köszönöm! :)
2016. júl. 13. 21:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen nyugi minden cica ilyen. Én max 2x adok nekik enni egy nap. Bár a mostaniak nem olyan éhenkórászok mint a régi cicáim. :)
2016. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Salx Narval ***** válasza:
A Whiskas tényleg nem valami jó kaja a maga 4%-os hústartalmával, olcsóbb és jobb összetételű kaják is vannak. Féregirtó tablettát, pasztát minden állatkereskedésben tartanak csak mondani kell, hogy kölyköknek lesz , figyelj a használati utasításra. Ha dokihoz viszed őket akkor ő mindent elmond neked. Laktózmentes vagy macskáknak gyártott tejet azért kaphatnak, biztos, hogy szívesen innák. A macskák akkor is kunyerálnak ha nem is éhesek, viszont attól nem kell tartani, hogy túleszik magukat mint pl kiskutyák. Én is 2-3 alkalommal etettem a kölyök cicákat de arra figyeltem, hogy a gyári kaják mellett egy kis valódi húst is kapjanak.
2016. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Persze gyakran szoktak kapni csirke húst is, és nem mindíg csak whiskast :) A napi 2-3 étkeztetést betartom most már :) És persze mindenképp megyünk majd dokihoz és kapnak féreg hajtó tablettát is.
2016. júl. 14. 08:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Érdekes a mi cicánk nem ilyen. Kap naponta 4-szer enni jó minőségű kajákból meg nyershúst és soha nem rendez nyávogási jelenetet hogy éhes. Szóval nem minden macska olyan. Whiskas tápot adsz neki akkor mit vársz? Tele van ízfokozóval amire rászokik a macska azért kéri.
2016. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!