Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt macskának lehet tejet...

Felnőtt macskának lehet tejet adni?

Figyelt kérdés
Egyszer régen valahol azt olvastam, hogy nem. Csak az válaszoljon, aki 100%-osan biztos benne.
2010. ápr. 16. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hat cicám van. Eleinte én is adtam nekik tejet, de amikor három cicát orvoshoz kellett vinni, mert beteg lett, akkor elmondta az orvos, hogy nem szabad nekik tovább így adni, mert meg is halhatnak.

Azóta jól vannak, bár az egyik, aki nem lett beteg, nagyon követeli a tejet, ilyenkor megnyugtatáskén egy bögre vízhez öntök neki egy kicsi teje, ami éppen csak beszínezi. A cica boldogan megissza és elégedett lesz tőle.

A többieknek egyáltalán nem hiányzik a tej.

2010. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem az összes macska laktózérzékeny, de elég nagy százalékuk, ezért is nem érdemes ezzel kísérletezni, kapható direkt cicatej, attól garantáltan nem lesz semmi baja.
2010. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem fosizik tőle, akkor nyugodtan adj neki.
2010. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mostanság elég vacakul néz ki és azért gondoltam, hogy talán a tejmentes élet segíthet neki.
2010. ápr. 19. 15:28
 15/15 anonim ***** válasza:
az én macskám is tejet iszik, de semmi baja. nincs hasmenése, nem hányt..
2011. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!