Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Elpusztult és nem...

Mit tegyek? Elpusztult és nem találom a testét.

Figyelt kérdés

Elpusztult a karthauzi kandúr kijárós macskám, már 4 éves lett volna az idén, és nagyon sajnálom.Amikor eszembe jut, és nézem a képeket rola, sírok,nem tudom elfelejteni,

Nagyon szerettem.:((


2010. ápr. 16. 20:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ne is mondd :(((

Mindennap vele álmodon , ez komoly!

És sírok érte :(((((((((

Mindent megadnék hogy vissza lehessen hozni :((

2010. ápr. 20. 09:33
 12/18 anonim ***** válasza:

Már nem tudtok mit csinálni...:(

Persze könnyen monduk mi is véleményt.

Az állatok amúgy,ha tudnak elmennek meghalni...

Utólag is részvétem.

2010. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi

:(

2010. ápr. 21. 08:18
 14/18 anonim válasza:
énis nagyon sajnálom de (és lehet h hülyeséget mondok) de a mi macskánk is produkált ilyen tüneteket és eltűnt sok időre de később kiderült h vemhes volt
2010. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De az én macskám az kandúr volt, tehát nem lehet vemhes.
2010. ápr. 23. 08:28
 16/18 anonim ***** válasza:
sajna ilyen az elet, az en macskam is meghalt nagyon szerettem es sokat sirtam, tultettem magamat es a szomszedunk meg, adott egy kismacskat es tok ugyanolyan volt mint amelyik meghalt azota mar felnott es virul mintha meg sem halt volna :) szerintem keress egy masik tok ugyanolyan macskat es meglatod nem fogosz gyaszolni es reszvetem
2010. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatból tudom,hogy egyik állat nem pótolja a másikat.Nekem egy éve halt meg a nyuszim azóta van új de nem pótolja.Részvétem.
2010. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Már kerstem olyan macskát a neten is meg minden hol de nem találok, de találtam csak azok 80-90 ezer forint ba kerül:S

Annyi pénzem meg nincs.:(

Karthauzi kandur cica volt.

És még 4-5 évvel ezelött kaptuk ajándékba.

Volt egy fekete fehér cica is, azt meg lelötte a szomszéd , mert egy hülye majom:S

ÉS a kiscicái meg elpusztultak mert nem volt aki szoptassa, és 1-2 hétig szoptettem cumis üvegböl, de aztán valamiért elpusztultak:S:S:S:S:(:(:(:(

2010. máj. 29. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!