Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik cicát választanátok a...

Melyik cicát választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Rokonoknak születtek kiscicái, és megkaphatom az egyiket.

Mondom a színváltozatokat (az összes színt világos árnyalatban képzeljétek el)

1. teljesen szürke

2. fehér-szürke foltos (a szürke rész csíkos)

3. szürke-fehér csíkos

4. fekete-fehér foltos

5. szürke-fehér csíkos egy kis barnás beütéssel

6. szürke-fehér csíkos barnás beütéssel + fehér orrkörnyékkel


2010. ápr. 16. 20:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Amúgy a barátom is a 3.at szeretné (nem mintha az ő cicája lenne :D:P)
2010. ápr. 16. 20:53
 12/22 anonim ***** válasza:
Fehér szürkére szavazok
2010. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Amelyik a legaranyosabb. :)

Én vagy a sima szürkét, vagy a szürke-fehér foltosat választanám így szín alapján, de ha látnám őket, akkor amelyik leginkább szimpi. :D

2010. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Hát az attól függ, hogy milyen fajta a kutyus, milyen a természete, mennyire tűri a macskákat.

Mert azért vannak olyanok, hogy a kutya meg a macska jóba vannak, meg olyan is hogy a macska kergeti a kutyát XD

2010. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Keverék a kutyus, valószínűleg labrador az apja de furcsa módon hófehér. Játékos szaladgálós, de nem az a fékezhetetlen fajta. Szerintem kijönnének.
2010. ápr. 16. 21:36
 16/22 anonim ***** válasza:

Látatlanba fekete-fehéret választanám, de inkább dobj fel egy képet és megmondjuk a tutit. :-)

Nézd meg az enyémet:

http://www.youtube.com/watch?v=7OVmVgrvkx4

2010. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

4. vagyok még mindig.

Akkor sztem oké lenne, de ezt már csak akkor lehet meglátni, ha az új jövevény a házhoz kerül =)

2010. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
cuki a videó :D
2010. ápr. 17. 16:00
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 4.-et vagy a 6.-at választanám :) Komolyan nagyon megörültem, ahogy olvastam a kérdésedben azt a kommentet, hogy a barátod melyiket szeretné, egyre kevesebb az a fiú, aki nem tartja égőnek, hogy macskát tart :):) Ez nagyon pozitív dolog, nagyon jó lelkű barátod van, vigyázz rá :)


A kutya miatt ne aggódj, nekem nagytestű kutyám van, és hát még kölyök, de elvan a macskákkal. Szeretne barátkozni, de a macskák tüntetőleg elfordulnak, utálják :D Nem tudom miért, egyszerűen ki nem állják :D Néha megkergeti őket, de soha egyszer sem bántotta, ha utoléri, akkor megmosdatja, szoktak néha úgy érkezni a macskák, mint a punkok :D Szóval ettől nem kell tartanod, biztosan jól kijönnek majd :):)

2010. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Egyik se lett, mert találtunk az úton egy kiscicát :D Végül is az lett örökbe fogadva, mert annak nincs otthona :)
2010. máj. 25. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!