Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cicát vagy kutyát választanáto...

Cicát vagy kutyát választanátok egy kutya mellé?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves kistestű kutyám, albérletben élünk. Mivel egész nap egyedül van, szeretném, ha lenne egy társa.

Gondoltam, hogy elhozok menhelyről egy kistestű keverék kutyát vagy egy cicát.

Szerintetek melyik lenne jobb? Melyikkel van kevesebb "macera"?


2011. aug. 19. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Cicával egyértelműen kevesebb a macera, de nehezebb az összeszoktatás, plusz többlet költség a kaja, alom stb. Míg egy kutyának a többletköltsége maga a kaja pluszban. ÉS: a macskáknak szigorúan macska a kutyának kutya étel kell (a taurin miatt ami ha a macskáknak nincs rossz szívüknek, ha meg a kutya sokat eszik belőle, meghalhat) Így az etetés is bonyodalmasabb. Nekem két cicám van de a helyedben én kutyát választanék, már csak azért is mert nyilván értesz hozzájuk míg a lakás cicákhóbortjait kitanulni...fufúúúúElső cicám 10 hónapos, és 9 hónapja van nálam, második három, és egy hónapja, had ne mondjam mennyire elcseszett az első cicám, és mennyivel jobban tudom nevelni a másodikat, mert ugye tapasztalat!
2011. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó haverok lesznek. Amit a kutya nem ér el, azt a macska leveri neki :D

Na jó, csak viccelek. Próbáltad már, hogy hogy viselkedik a kuttyod egy macskával? Derítsd ki, aztán meglátod hogy döntesz.

2011. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!