Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktathatnám le erről...

Hogyan szoktathatnám le erről a macskámat?

Figyelt kérdés
adok neki enni a táljába erre ő belenyúl a mancsával, kiveszi a padlóra és onnan eszi meg
2010. ápr. 16. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
hát..
2010. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az én cicám is ezt csinálja, de ő általában a mancsáról eszi meg. szerintem nem lehet leszoktatni róla. bár kitudja.

ha nem akarod hogy összekajázza a padlót, akkor rakj a tál alá valamit.

2010. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erről nem lehet őket leszoktatni. Nekem már rengeteg macskám volt. - Kiveszi a tálból a kaját, mert az az övé, vigyáz rá, nála van biztonságban.
2010. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb tanyer.
2010. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ha nagyon le akarod szoktatni róla, maximum az jut eszembe, hogy ülj mellette míg eszik és mikor a mancsára veszi a kaját, vedd el tőle, és rakd vissza a tálba, ne hagyd, hogy a földről megegye. Ha tudja, hogy akárhogy küzd, csak a tálból ehet, talán megtanulja.

De a tál alá egy újságpapír, vagy tálca segíthet, nem feltétlen kell leszoktatni, mert gondolom nem az zavar, hogy ezt csinálja, hanem hogy kosz marad utána.

2010. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mielött még kivené a tálból az ételt akkor gyengén üsd meg a mancsát.Talán megtanulja hogy ezt nem szabad.
2010. ápr. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet lesoktatni.... az én macskám is héha kiveszi főleg a húst.... most neki ez a kényelmes meg így védi a kajcsiját..... szerintem hagydd úgy.... vegyél alá valamit hogy ne a padlót koszolja
2010. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megütni felesleges,mert nem kutya és attól még makacsabb lesz.A két cicámból az egyik nekem is ezt csinálja,mikor szaftosabb a kaja és "kivillázza" belőle a husit,vagy mert nem szereti összekenni a pofázmányát a szafttal,vagy egyszerűen csak így esik neki jól,nem tudom,de leszoktatni biztosan nem tudod róla.Például nem fogja pohárból inni a sört,akinek üvegből esik jól.Remélem segítettem.Szia!
2010. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az enyém is a mancsával kanalazza...de nem is akarom leszoktatni róla, ha neki úgy kényelmes (meg úgysem ülhetek mellette mindig amikor eszik!)

Fressnapfban, vagy sokkal olcsóbban a KÍK-ben lehet kapni alátétet direkt erre a célra, én is múlt héten vettem.Könnyen tisztítható...

2010. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem hordja szét a lakásban, nyugodtan hagyd rá.

Gondolom nem a szőnyeges szobában van a kajás, vizes

tálcája. Így kevésbé keni össze magát, a miénk is

ilyen kis finnya. Semmi gond.

2010. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!