Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen száraztápot adjak...

Milyen száraztápot adjak kiscicának?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A hétvégén került hozzám a 12 hetes cicusom. Eddig Royal Canin bébitápot evett, ezt kaptam mellé a kezdőcsomagban is egy hónapra elengendőt, viszont utána így is úgy is váltani kell, mert ezt 4 hónapos koráig írják.

Milyen tápot ajánlotok neki,ami kiscicáknak való? Maradjunk a rc-nél vagy térjek át vmi más márkára? Már ivartalan, Maine coon kisfiú, és csak benti cica lesz, ha ez befolyásol vmit. Ezen kívül főtthúst kap napi 2x.

Válaszokat köszi előre is.



2016. júl. 25. 19:15
 1/7 Szinti11 válasza:
44%
Nekem 3 hónapos a cicusom és 5 hetes óta a junior whiskas száraz eledelt imádja és el tudja rágni. Miután nagyobb lesz van adult is.
2016. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A whiskas a lehető legborzasztóbb "eledelek" közé tartozik, ha szeretnéd, hogy a cicád egészséges maradjon, válts valami jobbra. (Ha már mindenképpen bolti olcsó márkát akarsz, akkor térj át a félixre)
2016. júl. 25. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen inkább félix mint whiskas. De amúgy a főtt húsban nincs taurin a macska számára. Én azért nem csípem royalt mert gabonás. De ha ennél akarsz maradni ok csak akk junior tápot adj neki.
2016. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a royal nem az egyik legjobb, ezért tettem fel a kérdést. És igen, a másik problémám, hogy még kiscica, és ami nekünk eddig bevált felnőtt cicáknál az orijen és acana volt, de tudtommal ezeknek a márkáknak nincs junior tápjuk(legalábbis én nem találtam) a tenyésztő az RC ajánlotta, ő azzal etet, az állatorvos pedig az eukanubát. Viszont véleményem szerint egyik sem a legjobb. Szóval valami ötlet?
2016. júl. 26. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Eukanuba nagyon is jó táp.
2016. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is royal canin kittennel kezdtük, majd szintém a márka junor tápját etettük 12 hónapos koráig. Ezt követően váltottunk gabonamentes tápokra.Én se vagyok oda a Royalért, de a kitten és a junior tápjai szerintem jók, és most tuti le leszek pontozva, de én nem hiszek abban,hogy minden macskának minden életkorban negfelelő egyféle táp. De felnőtt egészséges macskánál a magas hústartalmú gabonamentes akár az általad emlìtett acana és orijen tápokat tartom megfelelőnek. Egyébként én Applaws-t és Visan Optimát(rabbit) etetek, idősebb korban pedig tuti senior tápot fogok. Egyébként az Optimának van junior tápja igaz nem gabonamentes, de 75% húst tartalmaz, nézd meg hátha szimpatikus.☺
2016. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6# vagyok megnéztem pontosan Visan Opimamova Kitten a táp és 2-12 hónapos korig ajánlott.

optimanova/optimanova_kitten/452089#description

2016. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!