Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szemével gond lehet?

A macskám szemével gond lehet?

Figyelt kérdés

A tegnapi napon érkezett hozzánk egy 12 hetes Szfinx kismacska. Az állat aktív, eszik, érdeklődő és alszik is sokat.

Párommal megfigyeltük, hogy néha a jobb szemét nem nyitja ki teljesen, a bal szemével viszont semmi gond. Mindkettő szem egyszerre mozog, a pupillák ugyanakkorák, de valahogy az egyik szemet kevésbé nyitja ki.

Mi lehet ennek az oka, van-e gond aggodalomra?


2010. ápr. 17. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy belekapott valamelyik testvérkéje egy picit a szemébe,mert gondolom eddg nem egyedül volt,enyémeknek is szokott lenni néha a játék-verekedés után,de ha 1-2 napon belül nem múlik el akkor elvinném orvoshoz,mert akkor valamiféle gyulladás lehet,amit az alomban szedett össze,mondjuk az anyjától.A doki tudja kezelni cseppel,vagy kenőccsel,de házilag ne tegyél rá semmit.Ha tényleg nem múlik 1-2 napon belül,ne halogasd az orvost,mert hátha súlyosbodik,és az a cicunak sem jó és a pénztárcádat sem kíméli.Szerintem,ha jófej a doki még a vizsgálatért sem kér majd pénzt,mert még gyereket viszel.Amikor az enyémeket vittem kölyökként(csak tudni akartam,hogy jó általános állapotban vannak-e)szívesen megnézte őket és nem kért egy fillért sem,pedig először találkoztunk.Ez utóbbi csak kiegészítés volt,ha nem érdekel,nyugodtan ugord át.Remélem segítettem!
2010. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én macskám meg ébren horkol mikor simogatom, ez miért van??
2010. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem lehet hogy csak dorombol?
2011. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!