Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil folyton a cicám...

Miért pisil folyton a cicám az ágyba?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapos kisfiú cica június óta nálam van. Már szobatiszta volt amikor megkaptam. De úgy 2 és fél hete folyamatosan az ágyamba pisil..nem értem miért, mindegy hogy friss alom vagy egyszer használt alom van előtte, tök mindegy..a kaki az alomba megy de pisi az folyamatosan az ágyba..amikor megkaptam akkor pisilni is az alomba ment, nem értem miért kezdte most ezt el..a múltkor letettem a kórházi beutalómat és a pénzemet az ágyra és kiszaladtam 2 percre a szobából és mire visszaértem eláztatta a pénzt és a beutalót is! Azt még "megértem" mert hogy sok idegen szag lehetett rajta, de az ágynemű? Nem tudom még kitenni az udvarba mert még kicsi és félek megfogná valami..és a szobámban él velem, velem alszik..nem értem hogy szobatiszta volt akkor minek pisil az ágyba :( mit csináljak?
2016. júl. 30. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatorvosnak kellene megmutatni. Mert ha eddig szobatiszta volt, akkor lehet, hogy struvit kő problémája van. Ettől általában összevissza pisálnak a macskák.
2016. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz! Ha nem betegség, akkor lelki oka van. Gondold vègig,hogy mi törtènt akkor amikor ezt elkezdte csinálni, ami neki nem tetszhetett!
2016. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lelki oka? A

anyját...adnék én neki akkora mást,összes depresszióját feledné..még hogy ágyba hugyozzon!!

2016. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lelki oka? Az

anyját...adnék én neki akkora maflást,összes depresszióját feledné..még hogy ágyba hugyozzon!!

2016. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi olyan, hogy lelki oka lehessen. Úgy látom csak kényelmesebb neki az ágyba..puhább talán és jobban tetszik neki hogy puha ban a talpa alatt pisiléskor..vagy nem tudom mi lehet..pár napra abba hagyta, azt hittem visszaszokott végre az alomra. De két napja megint az ágy tetszik neki jobban..
2016. aug. 6. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!