Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil be a kiskutyám...

Miért pisil be a kiskutyám folyton?

Figyelt kérdés
lassan négy hónapos,és nem tudja megtanulni,hogy lent kell!a kakilás első perctől lent történik,de a pisilés nem megy!pedig rendszeresen,sokan sétálunk!mit tegyek???mindent összepisil!
2008. okt. 14. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Vannak erre technikák.

Nem mindegy, hogy szükségét végzi, vagy csak jelölget.

Egyszer sétáltasd addig, órákon át,akár,amíg nem pisil lent.

Ha jelölget, vagy örömében pisil be az mentális zavar.

2008. okt. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%
Hát kb 4 hónapos korban fajtától függően még normális a dolog, de felgyorsíthatod az önkontrollt ha kiteszed a szabadba pár órára naponta ha van rá mód és ott beindulnak a természetes ösztönök.
2008. okt. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Az én kiskutyám (kis termetű, szoba kutya) úgy tanulta meg, hogy kint kell végezni a pisilést és a kakilást, hogy minden nap ugyanabban az időben vittem ki a szabadba. Este későn, úgy 10 körül, reggel meg hajnalban. + még délben. Ha teheted elejében többször is vidd ki a szabadba, így meg tudja tanulni, hogy mit mikor, hogyan. Az állatok is érzik az időt, és meg fogja tanulni, hogy mikor van az amikor kimentek. Nekünk sikerült. Először napjában többször kihordtam, aztán már csak az a három alkalom maradt. Sok sikert!
2008. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!!!:)aranyosak vagytok!!

az a nagy helyzet,hogy gyakorlott kutyás vagyok,de ezzel kis bolonddal mégsem boldogulok!rengeteget lent van velem,őrület mennyit sétálunk!!!tudom,hogy ez nem jelölgetés,mert szinte pocsojákat csinál,és éppen ott ahol felébred!!ahogy kipattan a szeme,már jön is!annyi időm sincs,hogy felvegyem a cipőmet:)már lassan szégyellem,ha jönnek hozzánk,mert olyan büdös van a lakásban!dehát remélem lassan rájön,mit kell tennie!egyébként németjuhász kölyök!köszi a bíztatást!!!:) úgyis kitartok,mert a mindenem!!!puszi nektek!!:))

2008. okt. 15. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kutyavécé lenne a lakásban és arra szoktatnád rá, akkor könnyebb lenne a dolgod.
2008. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kutyapelus vagy betegpelus jó ötlet:))

A betegpelus,még vastagabb,szal át sem ázik:)

A mién 5 hónapos yorki,és már nagyon szépen rápisil:)

Mondjuk napi 3 alkalomból,2-szer rá,egyszer nem,de ahoz képet h 1 hnapja használjuk,óriási haladás:))

2008. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!