Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Született kiscicánk, ma,...

Született kiscicánk, ma, vagyis 2010. 04.17-én. Még hidegebb az idő. Nem fognak megfázni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy melegíti őket az anyjuk,de amikor elmegy,akkor az idő alatt nem fáznak meg?


Lehet,hogy tegnap hajnalba,de lehet,hogy ma reggel születtek,nem tudom!

Hány hetes korukban nyílik ki a szemük?

Meg lehet érinteni őket már?

Mikortól lehet megállapítani,hogy fiú-e,vagy lány?

Válaszotokat várom!

Köszönöm. :)


2010. ápr. 17. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19:19 vagyok. A cicák nagy része laktózérzékeny, ebből persze az is következik, hogy van, amelyik nem az. Az is nyilvánvaló, hogy szoptatós cicának nem adunk, ha eddig nem ivott és nem tudjuk bírná-e a gyomra, de ha eddig is kapott most is kaphat.
2010. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Olyan altalaban 2 hetesen.

Meg lehet, csak nem ajalott.

Egy kis gyakorlattal kb a szuletesuk utan. Kevesebb gyakorlattal, mar lattam fel eves Bela nevu macskat, ami legjobb esetben is max Juli lehetett...

2010. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

hát az attól füg h mennyire hideg van mert ha nagyon akkor az annyuk nem tud mit csinálni

8naposan nyillik ki a szemük

az h simogatahatjuk e őket újszülött korban .....tapasztalataim szerin az anyától függ mert az macskámat nem nagyon zavarja de van olyan macska aki ha megérzi rajta az ember szagot elhaggy

amilyest megfoghatod:)

2010. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!


Ez az anyamacska biztosan érzi a szagomat,de nem vitte el,és nem is hagyta el a cicákat,de remélem nem is fogja!:)

2010. ápr. 23. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!