Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok tanácsokat adni a...

Tudnátok tanácsokat adni a Ragdoll macskával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom vannak fennt neten infok, el is olvastam őket, és a tenyésztőtől is tudok kérdezni. Novemberben lesz meg csak a cicus.

De gondoltam szeretnék másoktól is kapni tippeket akiknek ilyen fajta cicájuk van.

Köszönöm volt már mentett cicám is és van is.



2016. júl. 31. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

És mégis mi érdekelne? :)

Gondolom fajta alaptulajdonságainak már utána jártál.

Tartása mint bármelyik cicának, én gabonamentes tápot, plusz husit ajánlok. Cicabútor és/vagy kaparófa kell nekik, mint bármelyik benti cicának.

Ragaszkodók, hűségesek, kedvesek, bújósak, igazi ölcicák. Ha bármilyen kérdésed van, azt írd meg, és ha tudok, válaszolok.

(13 éve már a fajta szerelmese vagyok, 3 is van :) )

2016. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Hát az én barátnőmnek van és kint tartja.A szőre tele van ragadós gazokkal és mivel hosszab szőrű é csak úgy tudták kiszedni hogy kivágtákSajtos rudacskák


Sajtos rudacskák


Hozzávalók:

40 dkg liszt

25 dkg Ráma margarin

20 dkg reszelt sajt

kb. 1 dl tejföl

Tetejére:

tojás és reszelt sajt


A lisztet elmorzsolom a margarinnal, jól megsózom. Hozzáadom a reszelt sajtot, és annyi tejföllel gyúrom össze, hogy sima rugalmas tészta legyen (kb. 1 dl tejföl). Ujjnyi vastagra nyújtom, felvert tojással megkenem, sajttal megszórom, és rudakra vágom. 200 °C-os sütőben megsütöm.Szerintem ne ki-be járós cica legyen.Egyébként nagyon nyugodt fajta,engem amikor nem ismert és először meglátott ida jött hozzám és elkezdett dörgölőzni.Tudom nem sok segítség vagyok de gondoltam megírom

2016. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok a receptet nem akartam!!!!!! De legalább már ezt is megtudod :D :D
2016. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A ragdoll nem való kinti cicának, nem valami ügyes, és amilyen szelíd, csoda, hogy még senki nem vitte el. Nagyon nyugodt, kedves cica, nekünk is van, és imádjuk. A hosszú szőre miatt érdemes Furminatorral fésülni és szőroldót adni neki, egyébként a tartása semmiben nem különbözik egy benti cicától. Nem szeret magasra felugrani, inkább megfontoltan mozog, lustaság, így ideális is a lakásba.
2016. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vicuska87 ***** válasza:
Mire vagy kivancsi? 2 ragdollom van :)
2016. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!