Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék ebben az esetben?

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van a mamámnál egy vemhes cica aki, hamarosan meg fog fialni. Viszont a mamám nem szívleli a macskákat, ezért ha odafial agyon fogja ütni mindet. :(( Én ezt nem szeretném, ezért el szeretném hozni tőle, hogy nálunk történjem meg az esemény. (A szüleimmel élek.) Viszont itthon már van 3 cica és nem engednék meg hogy haza vigyem. Ha meg beleegyeznének, akkor nem engednék, hogy 1. ivartalaníttassam őket 2. gazdit keressek nekik. Mert, hogy milyen édesek, és sajnálnák őket. (Semmiképp nem tartanánk meg őket. Az anya meg ivartalanítás után menne vissza a mamámhoz.) Az az egy megoldás volna, ha elrejteném őket, az üres nyuszkaólunkban. Viszont nem tudom mire számíthatok, ha kiderül a dolog. Az etetést, felügyeletet állatorvosi költségeket mind én állnám!!!


Ui.: Nem szeretném vemhesen megműttetni, mert szerintem nagyon megterhelné a szervezetét. Az ivartalanítással 1-t értek, dezzel nem. Esetleg mit tehetnék? 26/N


2010. ápr. 17. 22:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy így is elkéstem már, mert ma nem láttam...
2010. ápr. 17. 22:32
 2/11 anonim ***** válasza:

Nehogy már 26 évesen azt csináld,amit a szüleid akarnak!

Csapd a hónod alá a nyávogót és vidd el ivartalanítani MOST,kevésbé viseli meg,mint az ellés és kölyöknevelés,plusz megelőzöd egy alomra való újabb cica világrajövetelét.

2010. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

sokan megműttetik vemhesen, ha annyira veszélyes lenne nem csinálnának ilyen műtétet.


az elég fura hogy 26 évesen nem tudsz érvényt szerezni a szavadnak.

azt megmondani, hogy a családod hogy reagál, majd ha kiderül hogy bujtatod őket csak te tudod megmondani, mi nem ismerjük őket.

azzal remélem tisztában vagy hogy (ha a kicsik is meglesznek) ennyi cica ivartalanítása komoly összegekbe fog kerülni. és akkor még kaja, oltások...

felvehetnéd a kapcsolatot esetleg egy állatmenhellyel. nem azt mondom hogy add be őket, hanem hogy legyél az ideiglenes befogadójuk, így a cicák bekerülnek a rendszerbe és segítenek nekik gazdit találni. de ilyet csak menhelyen tudsz csinálni sintértelepen nem.

2010. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok! 2 napja műttettem az egyik lány cicánkat. Abból is elég nagy galiba lett! Nem tetszett nekik, mert nem szóltam róla, hanem felkaptam és vittem.
2010. ápr. 17. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, hogy a legjobbat akarod,

tehát mégis csak kapd fel és vidd. Most.

2010. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy elkéstem. Hétfőn elhoztam és a fentiekben leírtak szerint cselekedtem. Nem tudtam időpontot kérni már a dokitól csak a jövő hétre, és ma megfialt.
2010. ápr. 21. 06:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak 1 kiscica született!
2010. ápr. 21. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem etikátlan lett volna, ilyen előrehaladott vemhességnél ivartalanítani, az kb. egyenértékű a kiscicák agyoncsapásával, vagy elásásával.
2010. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kiscicához!! :)
2010. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hogy van a cica?
2010. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!