Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt vagy kölyök cica?

Felnőtt vagy kölyök cica?

Figyelt kérdés
Ti melyikre voksoltok. Nagyon szeretem a kiscicákat is, de valahogy a felnőttek a favoritjaim, olyan kis gömbölyűek, nagyok, de mégis kicsik. :D Ti hogy vélekedtek?
2016. aug. 5. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a kiscicák sokkal cukibbak mint a nagyok 😍 nem kedvenceim a macskák de a kisebbek nagyon aranyosak,főleg ha magadhoz veszed és veled növekszik fel, te neveled és hozzád szokik.
2016. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudnék dönteni. A kiscicák édes pici szőrgombolyagok, teli energiával, és játékkedvel, és sok elnézett mozdulattal, ami igen vicces tud lenni, viszont pont emiatt romba vágják a lakást 5 perc alatt, hosszú távon az agyamra menne, az tuti.

A nagyok már komolyabbak, értelmesebbek, mivel nem olyan törékenyek lehet őket gyömöszölni, nem keltenek fel éjszaka, hogy ő most játszani akar, és visszarakhatom melletük az üvegvázákat, és egyéb törékeny tárgyakat a polcra.

Én örülök, hogy szeleburdiként kezdik, és annak is, hogy egy év alatt beérnek nsgyjából. :)

2016. aug. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Imádom a macskákat, kicsiket és nagyokat egyaránt :D

Szerintem 2-6 hónapos koruk között a legaranyosabbak, mikor megállás nélkül játszanak, rohangálnak, mindenre kíváncsiak. Viszont tény, hogy nagyon fárasztóak tudnak lenni. :D Nekem lassan 5 hónaposak lesznek a kiscicáim, van, hogy egész nap utánuk szaladgálok. De nagyon imádom őket, tényleg. :)

2016. aug. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!