Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a tej a pocakjából?

Figyelt kérdés
Tegnap először sikerült feljutnia a konyhaasztalra:) és beleevett a maradék tejes tejszínes tésztás kajába, mire észrevettem, jól lakott. Csóri macsi elcsapta a hasát, fosik/sott. Szárazat kap ma, alakul, de mikortól lesz tényleg jól.
2016. aug. 7. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2 napig érdemes vele várni, addig csak szárazat kapjon, vagy szétfőtt rizst főtt csirkemellel. Arra figyeljetek, hogy elég folyadékot igyon. Ha 2 nap után sem javul, akkor el kéne nézni egyvdokihoz, de nem hiszem, hogy erre szükség lesz :)
2016. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is bízom benne, hogy hamar jól lesz, az éjszaka volt dúrva, meg a reggel

Kis szaros, egész este örült magának,hogy végre feljutott az asztalra, de már akkor rémeseket fingott. Mostanra már szilárdult a kakija, meg vírgonc. Igaz nem érti, hogy miért tabu a konyha :) eszik iszik játszik, alszik.

2016. aug. 7. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ez nekem is problémás mindig. A meleg kaját nem rakhatom a hűtőbe, ha kirakom a teraszra vmelyik kóbor eszik bele, bent meg az enyémek ácsingóznak rá...pedig egész nap előttük van a táp, és minden vacsira főtthúst kapnak....én nem eszek minden nap húst, mert annyira nem vastag a pénztácám, bezzeg nekik mégis a túrós csusza kéne :D
2016. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jó nekik a tejes kaja, de azért nagy bajuk sem lesz tőle! Emiatt biztos nem kell dokihoz vinni. Egy-két nap alatt abba kell, hogy maradjon a hasmenés. Ha nem, akkor viszont nem a tészta okozta, hanem valami más gond van.
2016. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!