Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyik macskám mostanában...

Cicaaimádó kérdése:

Az egyik macskám mostanában nagyon hálátlan! Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Van két lány (ivartalanított) cicám, ebben a hónapban lettek 1 évesek. Mindig is nagyon jó volt a kapcsolatom velük, és szerettük egymást. Úgy két héttel ezelőtt az egyik cica mindig miután megette a vacsoráját, elment a fenébe, és amikor hozzáértem a cicushoz, elkezdett morogni és fújni, majd elszaladt. ez így volt tegnap is. Ám a mai reggelnél betelt a pohár, amikor kimentem az ajtón, odarohantak hozzám a cicák, és eszeveszettül nyávogtak (mint mindig amikor éhesek) gondoltam, jólesik nekik egy kis igazi husi. Adtam nekik egy-egy tál meleg szaftos FINOM jól átsült csirkecombot, meg egy tál tejet, és a hálátlan macska csak beleszagolt (!) a csirkébe, az arcáról azt olvastam le hogy: "Ennyi?" majd csalódottan elkullogott, míg a testvére megette az ő részét, és a másik részét, majd hálásan hozzámbújt..... Mit tehetek ez ellen? Miért van az, hogy a tasakos cicaeledelt megeszi, de a finom húsos csirkecombot nem? (elnézést a fogalmazásért)
2016. aug. 9. 08:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

egy tál meleg szaftos FINOM jól átsült csirkecombot


Szerinted finom, szerinte nem az. Főleg, ha meg is volt fűszerezve. Ha húst akarsz neki adni, akkor ne a jól átsült te ízlésednek megfelelően csináld már. Adj neki nyersen.

2016. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a macskák természete! 😉
2016. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szafica ***** válasza:
85%
Ha egyik napról a másikra változott meg, akkor egyértelműen beteg. Valószínűleg megsérült és fájdalmai vannak, esetleg elkapott vmi fertőzést, amitől csökken az étvágya is.
2016. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
25%
Főzd meg!
2016. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Vegyél kutyát 😀 az hálás lessz neked ha oda adod neki a macskát
2016. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!