Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bevállalnátok egy bengáli...

Bevállalnátok egy bengáli macskát?

Figyelt kérdés

Már kb itt van a nyakamon,de nem tudom mit lépjek.. Az ára meg van..elfogadom azt nem is azzal van a probléma..

Nem volt még ilyen "kékvérű" állatunk soha,de az olcsóbb állatok sem panaszkodhattak,mert rendes tartást kaptak,megfelelő élelem, fekhely, megfelelő foglakozás napi szinten .. de az valahogy még is csak másabb. Ezzel a bengáli macskával úgy érzem jelenleg,mintha egy 7-es BMW-t akarnék megvenni és fenntartani minimálbéres fizetésből..

Viszont attól félek,hogy amikor nem vagyok itthon öreganyám kirakja "sz.rni" felügyelet nélkül lesz és a cicát meg valaki ellopja,mert miért ne legyen valakinek egy szép cicája?! Vagy esetleg olyat rak oda a macskának,amit nem kéne, aztán arra jövök,hogy macska sehol..magyarázhatok neki,hogy mit ne,mert szerinte az hülyeség lesz! Januárban már érdeklődtem a macska után,akkor már nem volt.. azt mondták majd ősszel.. el is felejtettem ezt vagy nem igen foglakoztatott.. aztán a napokban írt a tenyésztő,hogy van macska..


2016. aug. 9. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben elköltöznék az Antarktiszra ,nevet változtatnék,és új életbe kezdenék. Azután vállalnám be.

Menekülnékaz ilyen szülőtől


Ha az anyádnak ez az állattartás,akkor nem.

2016. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem, ha mar az alapvwto dolgoknak ugy gondolod , hogy baj lesz
2016. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D :D :D és a macskának jó lenne az antarktiszi terep?
2016. aug. 9. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van bengálim. Hát mamával nagyon óvatosan. Ugyan akárcsak egy szimpla házimacskának, neki sem lesz baja a téliszalámitól, de lehet ne kapjon. Én applawsal etetek, plusz minden vacsira húst kapnak. Kiengedni nem kéne. Ugyan sportosak, gyorsak, és nem szeretik az idegeneket, de sztem nincs olyan ember, aki ha meglátná, nem akarná közelebbről is megnézni. Elég feltűnőek. Ha a tenyésztő nem ad chippeltet vmiért, te mindenképpen tetess bele. A fajtát gondolom ismered, de ha szeretnéd, szívesen mesélek. Mamát meg tessék valahogy leállítani, hogy ez nem egy kóbor cica, mert nem jönne ki a nyugdíjjából sem, úgyhogy nem tesszük se ki, és nem adunk neki parízert sem.
2016. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha ilyen furcsa a családod, akkor inkább ne.tényleg ellopnák azon nyomban, ha kirakná.

én várnék vele,hogy adottak legyenek a körülmények.

2016. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat... Ne vállald be.

Ilyen körülmények között semmiféleképpen sem.

2016. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amugy, jah. Az anktartiszi telepen max fázna, de a ilyen csalad rosszabb. :/
2016. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 ivartalan bengálim van szigorúan csak benti tartással. Szerintem is óvatosan inkább akkor vállald be ha már külön laksz.
2016. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!