Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Üvegszilánkot ehetett a cica,...

Üvegszilánkot ehetett a cica, meghalhat?

Figyelt kérdés
Leejtettem az üveget, amibe kimérem a száraz tápot, elkezdték a cicák enni a földről, ha mikro szilánkot evett, nem több mm-eset, azokat gyorsan felkaptam, akkor meghalhat? Mik a tünetek? Ki tudja dolgozni a szervezet vagy mindenképpen nagy baj lesz?

2016. aug. 10. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Húúú,örülj ha a reggelt megérik szegeny cicusok. Ugyanígy jártam eszembe nem jutott volna,hogy ebbol baj lehet,de reggelre elhunyt mind a három cicám. Az állatorvos azt mondta,hogy ez felért egy kessz állatkínzással,ejszaka akkora fajdalmakat elhettek at mire meg tudtak halni szegenykeim.:( ilyenkor az eutanazia a legallatbaratabb megoldas azt mondta az orvosunk. Azota csak muanyag talban kapjak az etelt/italt a kisallataim. 24/N
2016. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
47%
Szerintem vidd el az orvoshoz, az üveg bármilyen kárt okozhat, én nem tudom, de vidd el nehogy baj legyen.
2016. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%

Feltétlen vidd ma el orvoshoz őket, nagyon ijesztő amit az első kommentelő írt, jézusom:(

drukkolok, majd holnap írd feltétlen meg, minden okés e velük!!

2016. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha csak mikro szilánkok, akkor "nincs semmi baj". Illetve van, de nem halálos.

De nagyon figyelj oda rajuk, hogy nem jelentkezik levertseg, belso verzesre utalo jel.

2016. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
A mikrouvegszilanktol meg az ember is meghalhat, belemegy a verkeringesbe es amikor a szivhez er osszevissza vagja mert a sziv nagyon erosen pumpal es osszenyomja az uvegszilankot az pedig elvag mindent az utjaban.
2016. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"a sziv nagyon erosen pumpal es osszenyomja az uvegszilankot az pedig elvag mindent az utjaban" Amig ilyen szakértö véleményeket kapsz addig nyugodtan aludj. Nem pusztulnak el a macskáid.
2016. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Oke. Akkor tisztazzuk. Az a meretu uvegszilánk, ami bemehetne a verbe, az olyan kicsit, hogy nem is letezik.

Ez olyan, hogy valojaban akkor az is megolne, ha homokot eszik. (a homok "elesebb" mint a hasonlo meretu uvegszilank)

Szoval, az egyeduli gond akkor lehet, hogyha megis nagyobb szilankot nyelt, ami atdofi a gyomrot, vagy a beleket. De akkorarol nem volt szo.

2016. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Gratulálok patkányméreggel még nem próbálkoztál? :))
2016. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett velük ?
2016. aug. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!