Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámat elgázolta egy...

A macskámat elgázolta egy autó, amit túlélt. Gerinctöréssel, és a két hátsó lába lebénult. Van számára még valami megoldás? Vagy a legjobb lesz az altatás? :/

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja a videóban, hogy elég jól elvan, ez nem fáj neki, sőt megkönnyebbül, várni szokta.
2016. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam, hogy ez nem fáj neki. Az lehet rossz egy szabadságra termett állatnak, hogy nem tud egyedül pisilni. Naná, hogy várja, ha önállóan nem megy.

Nem akarom egyértelműen arra biztatni a kérdezőt, hogy altattassa el, de ha megteszi, egyáltalán nem ítélem el érte. Sőt, a helyében valószínűleg én is ezt tenném, bármennyire is imádnám a cicám.

2016. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Mi a helyzet?
2016. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Elvittem az állatorvoshoz,aki tornát javasolt,először nehezen tudtam végigcsinálni,hogy látnom kellett szenvedni,de végül napok elteltével LÁBRA ÁLLT!!! Aminek nagyon nagyon örültem:) Viszont a lábát,nagyon csúnyán lehorzsolta,húsig. De igyekszem fertőtlenítőzni és rendszeresen vizsgáltatni! Köszönöm mindenkinek aki írt:)
2016. aug. 21. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!