Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskakiállításon ehet kiscicá...

Macskakiállításon ehet kiscicákat venni?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ilyenen, és fajtatiszta kiscicát szeretnék venni. Kiállításokra szoktak eladó cicákat vinni? Ha igen, akkor így drágább, mintha magam mennék el házhoz?
2016. aug. 12. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Én kutyás vagyok, szóval nem tudom, árulnak-e, de én nem vennék olyantól, aki ilyennek kiteszi a kiscicáit. Fertőzések, stressz, egész nap a ketrecben várakozás, nyáron forróság, télen hideg... Kutyakiállításon tilos kölyköket árulni.
2016. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Akkor majd elmegyek házhoz :)
2016. aug. 12. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam macskakiállításon és ott nem árultak cicákat.

Egyébként nincsenek ketrecben nyáron nagy melegben, télen nagy hidegben (nem is tudom honnan veszi az első ezt?)

A gazdik imádják a cicáikat, és szó szerint minden megvan nekik. Láttunk olyan cicákat ahol a gazdi külön kis lakókocsit csináltatott nekik mint a nagy sztároknak. Nyáron hűvösben voltak, télen meg fűtött csarnokban volt a kiállítás.

Volt olyan gazdi aki törölte a cicáját a versenyből, mert a cicának nem volt kedve hozzá..Ahogy mondta a gazdi csak akkor sikeres a verseny ha a cicák is mutatnak hajlandóságot..

2016. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen egy kiállítás, én is jártam a kutyámmal. De 8 hetes kölyköket még nem lenne szabad ilyen helyre vinni. Nem véletlenül van a kutyakiállításon megtiltva a kölykök árulása, mint valami vásárban.
2016. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:
100%
Viszont találkozhatsz jó sok tenyésztővel, beszélgethetsz velük, és akár egy jövőbeli vásárlásról is elkezdhetsz finoman érdeklődni.
2016. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Venni ugyan nem tudsz, de én kifejezetten ajánlom. Egyrészt ha még nincs fix fajta, szét tudsz nézni, mik vannak. A kiállítások tömve vannak tenyésztőkkel. Tudsz velük beszélni, a cicákról, meg tudod nézni az esetleges leendő kiscicáid szüleit, stb. Így nagyon érdemes egy ilyenre ellátogatni, ha még nincs fix fajtajelölt, és fix tenyészet.
2016. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy nem, hogy ott a kiscica és hazahozod. De ha macskát szeretnél, akkor ne is kölyköt keress, hanem tenyészetet! Ki kell választanod egy neked szimpatikus tenyésztőt, akit megbízhatónak, lelkiismeretesnek találsz, és a kiállítás erre tökéletes!
2016. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!