Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kandúrnak...

Ivartalanított kandúrnak milyen tápot vegyek?

Figyelt kérdés

speciális ivartalanított cicáknak való száraztápot keresek. olyat, amit azért ki lehet fizetni magyar fizetésből is.

nyilván nem akarok nagyon spórolni,de olcsóbb lehetőségek is érdekelnének, nem csak a nagyon nagyon prémium


2016. aug. 16. 08:32
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

most ezt kapja. de kisebb kiszerelésben vesszük és kicsit sokallom

2016. aug. 16. 08:34
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Én Royal Canin-t vettem neki, de mindig nagy zsákkal, aztán fél évig nem is kellett száraz tápra költenem. De mivel én sem tudom az ekkorát hol tárolni, mindig havi két zacskó PreVital sterilized tápot veszek neki és nincs semmi baja sem tőle. A kommersz tápokat, mint Friskies, Kitekat stb kerülöm, ez viszonylag jó. De a Cat Chow sterilized sem rossz, igaz drágább, de én nem láttam lényeges különbséget a Cat Chow és a PreVital között, mind a kettőt szereti a meglehetősen eléggé válogatós macsekom. :) Szerintem ez ki is fizethető, annyi a fontos hogy rengeteg vizet igyon a cicus, és hosszú távon sem hiszem, hogy lennének vese vagy hólyaggondok. :) Remélem segítettem.
2016. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha már kiherélték szegényt, legalább hagy egyen már normális húst.
2016. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a táp sokkal jobb mint a Pro Plan, és kedvezőbb az ára is. Én inkább ezt javasolnám, a hústartalma is 75% szemben a Pro Plan 20%-ával.

2016. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, ez a jó link:

optima-nova-sterilized-felnott-macskaeledel-8-kg

2016. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi, ez a 75% jól hangzik nagyon és ahhoz képest nem olyan drága.

3# húst és száraztápot kap. a kiherélés meg szerintem pozitív dolog, lényegesen meghosszabbíthatja egy macska életét . lakásban ivaros kandúrt pl nem lehet tartani(megjelöli a pisijével a tárgyakat stb). kertben tartva meg nagy eséllyel kocsi alá szalad amikor tüzelnek a nőstények vagy csak simán összeverekedik a többi kandúrral . úgyhogy én jó döntésnek tartom az ivartalanítást.

2016. aug. 16. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!