Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám lepisilte a vizes...

A macskám lepisilte a vizes törölközőt?

Figyelt kérdés

Fürdés után ledobtam a törölközőt a zuhanyzóba, abban a pillanatban ott termett a macskám, és megjelölte.

Biztos, hogy csak jelölés volt, mert elég rövid ideig tartott, mire rászóltam, már fél lábbal kint volt.

Ivartalanított kandúr, sosem jelölt, szóval ez most elég váratlan húzás volt tőle.

Ez normális reakció, vagy cseréljem le az almot?

Épp most szereztem egy új fajtát, bár egy hete gond nélkül használja, nem is tudom...


2016. aug. 19. 04:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nomrmális reakcio hogy cseréld as almot
2016. aug. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt a fajta almot használja egy hete, nem értem, gondolod, hogy nem tisztítom? :D

Egyébként nem tudom, te mit használsz, én prémium almokat, amik 30 napig bírják csere nélkül. Még mindig ugyanolyan illata van mint újkorában, és a jó csomóképződés miatt egy elszíneződött szemcse sincs benne, csak néha utána kell tölteni.

Két évig nem panaszkodott erre a módszerre, nem hiszem, hogy most kezdené el :)

2016. aug. 19. 09:13
 3/7 A kérdező kommentje:

Ó, bocsi, most látom csak, hogy ki vagy.

Így vedd tárgytalannak az előzőt :D

2016. aug. 19. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Bar én ugy tudom az ivartalanitott kandurok nem jelölgetnek de nem lehetetlen lehet tetszett neki a türcsid illata vagy hogy picit nedves?A fràsz se igazodik ki a cicàk hobortjain,mivel irtad hogy jo minőségü almot veszel és cseréled gond nem volt eddig vele igy nem hiszem hogy azzal lenne gond,de ha innentől gyakran fordul elő hasonlo szerintem nem àrt egy dokival megnézetni hàtha valami hugyuti baja van s igy probàlja közölni veled,de nem kell rögtön pànikolni ezt nem azért irtam.valoszinübb hogy tetszett neki valamiért s azért tette.
2016. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, majd figyelgetem, azért nagyon ajánlom neki, hogy ne szokjon rá...

Biztos tetszett neki, nekem is a kedvenc törölközőm volt, de dobhattam ki, mert mosás ide-vagy oda, nem tisztálkodok valamivel, amit előtte lepisiltek :D

Nem tudom, egy ilyen fertőzésnek van-e valami külső jele, de pár hete voltunk dokinál karomvágásra, és nem mondta, hogy bármi gyanús lenne a cicán, szóval remélem ezt tényleg kizárhatjuk.

2016. aug. 19. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Mint írtam én sem tartom valószínűnek hogy bármi baja lenne de azért nem árt odafigyelni szerintem csak bohóckodott az én cicám én is ilyenek néha csak lesek hogy már megint mit műveltek ráérnek semmi dolguk hàt kifundàlnak valamit. A cicák igazi mókamesterek az màr biztos.:)
2016. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha többször előfordul, hogy máshová pisil, vidd el orvoshoz.
2016. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!