Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, a macskám felfuvod...

Mit tegyek, a macskám felfuvodot (tul sok tejet ivot) mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 17:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

Adj neki vizet és szaraztapot.

nem tudtad, hogy a ma skak legbagyresze allergiás a télre?

2016. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor egy mondatban még illik leírni a végére, hogy: "bocs a hejesirásért, sietem"
2016. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%
na már megint itt van az okoskodó nyelvtanár kedves helyesírás mániás vissza kérdeznèk. Nem illene választ írni a kérdező kérdésére?nahhhh szóval szerintem máskor egyáltalán ne adjál neki tejet inni rengeteg macska laktózérzékeny ráadásul semmi szükségük nincsen a tejre nem tudom mennyire súlyos a helyzet én a helyedbe megnézetnèm egy dokival
2016. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Az első meg nem kapcsolta még ki a telefonján a prediktív szövegbevitelt, és valószínűleg nem is tudja, hogy ki lehet kapcsolni, ezért még éveken át hülyeségeket fog írni figyelmetlenségből mindenhova. Szóval nem a télre allergiás a cica, hanem a tehéntejre. Ez mondjuk nem igaz, nem allergiásak rá, csak a szervezete nem tudja lebontani. Némi száraztáp tényleg jó lehet ilyenkor, de csak annyit fog segíteni, hogy picit megfogja a hasát, és kevésbé fogja összef0sni magát, ha átmegy rajta.
2016. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Na, itt a kedves helyesírásnáciknak beszóló, viszont "szerintem vidd el dokihoz" okos választ adó. Laktózérzékeny. Nem érzékeny, csak a bélrendszeréből hiányoznak azok az enzimek, amik a tehéntejet lebontanák. Ez olyan, mint ha te papírt vagy műanyag zacskót ennél. Nem vagy rá sem allergiás, sem érzékeny, csak nem tudja lebontani a szervezeted.
2016. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De mèg kisi macska
2016. aug. 19. 17:18
 7/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor tisztázzuk: milyen tejet ivott?
2016. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok a nyelvtan mániást leszolot. Kedves előző teljesen igazad van a cicával kapcsolatban de szerintem amit az első válaszoló írt hát úgy ahogy írta... és amit én írtam még azzal is többre mert szegény kérdező minta nyelv mániás okoskodó val akinek esze ágában nincs segíteni csak itt osztja az észt
2016. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Tehen tejet
2016. aug. 19. 17:36
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
Osztanám az észt, de itt arra senki nem vevő. Én csak szeretném - megállítani nyilván nem tudom, csak lelassítani azt a folyamatot, hogy pár év múlva az emberek nagy része elveszítse annak a minimális íráskészségének még a maradékát is. Olvassátok már el, hogy mit írtok! Ha lenne valami szűrés, hogy csak az értelmesen megfogalmazott, nyelvtanilag helyes (nem helyesírási hibákról beszélek) kérdések kerülhetnek ki, akkor az itteni kérdések 90%-a eltűnne! Nem aggódik senki, hogy ebből milyen gondok lesznek majd később?
2016. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!